去程: 西柯枢纽站 — 滨海二路 — 美溪路 — 上柯 — 西柯镇政府 — 东头埔 — 中洲大桥 — 火炬园三期 — 同龙二路 — 火炬公寓 — 洪塘金包银 (11站)
回程: 洪塘金包银 — 火炬公寓 — 同龙二路 — 火炬园三期 — 中洲大桥 — 东头埔 — 西柯镇政府 — 上柯 — 美溪路 — 滨海二路 — 西柯枢纽站 (11站)
去程: 四林 — 西洋 — 东市 — 同安影视城 — 梵天寺 — 东桥 — 第一实小 — 县口路 — 钟楼 — 金安大厦 — 陆丰 — 同安汽车站(南) — 城南 — 第三医院 — 卿朴 — 新厝 — 瑶头 — 顶山头 — 浦头路口 — 下山头 — 东柯 — 西柯镇政府 — 东头埔 — 中堤路口 — 国祺中学 — 丙州东头尾 (26站)
回程: 丙州东头尾 — 国祺中学 — 中堤路口 — 东头埔 — 西柯镇政府 — 东柯 — 下山头 — 浦头路口 — 顶山头 — 瑶头 — 新厝 — 卿朴 — 第三医院 — 城南 — 同安汽车站(南) — 陆丰 — 金安大厦 — 钟楼 — 县口路 — 第一实小 — 东桥 — 梵天寺 — 同安影视城 — 东市 — 西洋 — 四林 (26站)
去程: 新店车场 — 翔安区政府路口 — 翔安文化中心 — 祥吴 — 火炬路口 — 翔安人才市场 — 火炬高新大厦 — 冠捷宿舍 — 峻凌电子 — 达运精密 — 友达南门 — 赵厝村 — 海滨小学 — 西柯镇政府 — 西柯路口 — 潘涂 — 禹洲大学城 — 天马路口 — 理工学院集美校区 — 工商旅游学校 — 厦门北站 (21站)
回程: 厦门北站 — 工商旅游学校 — 理工学院集美校区 — 天马路口 — 禹洲大学城 — 潘涂 — 西柯路口 — 西柯镇政府 — 海滨小学 — 赵厝村 — 友达南门 — 达运精密 — 峻凌电子 — 冠捷宿舍 — 火炬高新大厦 — 翔安人才市场 — 火炬路口 — 祥吴 — 翔安文化中心 — 翔安区政府路口 — 宋坂路口 — 新店 — 新店车场 (23站)