去程: 黄湖公交站 — 王位山 — 浪河口 — 独山桥 — 高村(余杭区) — 狭窄弄 — 平里 — 溪口村 — 溪口小学 — 蒲前 — 南庄坞 — 泗溪下村 — 泗溪村 — 姚车台 — 木桥头 — 百丈 — 吴家埭 — 大庙边 — 朱家塘 — 王家塘 — 仙岩村 (21站)
回程: 仙岩村 — 王家塘 — 朱家塘 — 大庙边 — 吴家埭 — 百丈 — 木桥头 — 姚车台 — 泗溪村 — 泗溪下村 — 南庄坞 — 蒲前 — 溪口小学 — 溪口村 — 平里 — 狭窄弄 — 高村(余杭区) — 独山桥 — 浪河口 — 王位山 — 黄湖公交站 (21站)
去程: 黄湖公交站 — 王位山 — 浪河口 — 独山桥 — 高村(余杭区) — 狭窄弄 — 平里 — 溪口村 — 溪口小学 — 蒲前 — 南庄坞 — 泗溪下村 — 泗溪村 — 姚车台 — 木桥头 — 百丈公交站 — 百丈 — 后坞口 — 余坞口 — 彩坞口 — 石桥头 — 半山村 (22站)
回程: 半山村 — 石桥头 — 彩坞口 — 余坞口 — 后坞口 — 百丈 — 百丈公交站 — 木桥头 — 姚车台 — 泗溪村 — 泗溪下村 — 南庄坞 — 蒲前 — 溪口小学 — 溪口村 — 平里 — 狭窄弄 — 高村(余杭区) — 独山桥 — 浪河口 — 王位山 — 黄湖公交站 (22站)