去程: 二农工业区 — 新田 — 后溪新村 — 前进村 — 后溪 — 城内 — 仑上 — 碗头崎 — 崎沟 — 厦门工学院 — 软件学院 — 港头 — 英埭头 — 华大学生一条街 — 杏林湾营运中心 — 西亭路口 — 杏北路 — 华懋 — 内茂 — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 杏林文体中心 — 宁宝小区(建南路) (25站)
回程: 宁宝小区(建南路) — 杏林文体中心 — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂 — 华懋 — 杏北路 — 西亭路口 — 杏林湾营运中心 — 华大学生一条街 — 英埭头 — 港头 — 软件学院 — 厦门工学院 — 崎沟 — 碗头崎 — 仑上 — 城内 — 后溪 — 前进村 — 后溪新村 — 新田 — 二农工业区 (25站)
去程: 宁宝小区(建南路) — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 杏林消防(杏林西路) — 西滨路口 — 圣源 — 新源路口 — 杏林正新(西滨路) — 锦园 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 打铁行路口 — 铁山村 — 厦工集团 — 厦门齿轮厂 — 乐活小镇 — 双桥明珠 (20站)
回程: 双桥明珠 — 乐活小镇 — 厦门齿轮厂 — 厦工集团 — 铁山村 — 打铁行路口 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 锦园 — 杏林正新(西滨路) — 新源路口 — 圣源 — 西滨路口 — 杏林消防(杏林西路) — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 宁宝小区(建南路) (19站)
去程: 宁宝小区(文达路) — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 碑头路口 — 万佳达 — 杏林正新(西滨路) — 大学康城(杏前路) — 前场 — 三社 — 灌口中学 — 灌口镇政府 — 灌口 — 李林 — 涌泉 — 顶许 — 美场社 — 东辉村 (22站)
回程: 东辉村 — 美场社 — 顶许 — 涌泉 — 李林 — 灌口 — 灌口镇政府 — 灌口中学 — 三社 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 杏林正新(西滨路) — 万佳达 — 碑头路口 — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 宁宝小区(文达路) (21站)
去程: 中亚城寨内 — 安妮纸业 — 大学康城 — 锦园 — 革新塑胶 — 海莱照明 — 新树金属 — 九十九度城 — 新长城钢构 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 华铃 — 厦门十中 — 高明电子 — 杏林派出所 — 宁宝小区(文达路) (19站)
回程: 宁宝小区(文达路) — 杏林派出所 — 高明电子 — 厦门十中 — 华铃 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 新长城钢构 — 九十九度城 — 新树金属 — 海莱照明 — 革新塑胶 — 锦园 — 大学康城 — 安妮纸业 — 中亚城寨内 (19站)
去程: 杏林行政中心 — 曾营小学 — 悦美筼筜 — 杏林小商品市场 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂 — 内林 — 轻工学校 — 化工学校 — 集美学村 — 集美区政府(集源路口) — 苏宁电器 — 盛光路 — 印斗路口(集美中心花园) — 孙厝路口 — 凤林[集美法院] — 霞梧(天凤路) — TDK三期 (19站)
回程: TDK三期 — 霞梧(天凤路) — 凤林[集美法院] — 孙厝路口 — 印斗路口(集美中心花园) — 盛光路 — 苏宁电器 — 集美区政府(集源路口) — 集美学村 — 园博苑南门 — 化工学校 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林建行 — 万龙 — 杏林小商品市场 — 悦美筼筜 — 曾营小学 — 杏林行政中心 — 杏南 (21站)
去程: 宁宝小区(文达路) — 杏林文体中心 — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 杏林消防(杏林西路) — 中瑞电气 — 西滨路口 — 圣源 — 新源路口 — 杏林正新 (14站)
回程: 杏林正新 — 西滨路口 — 中瑞电气 — 杏林消防(杏林西路) — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 杏林文体中心 — 宁宝小区(文达路) (11站)
去程: 杏林仰后 — 杏林长途车站 — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 高浦 — 高浦路口 — 殿前村 — 殿前村口 — 马垅 — 塘边 — 乌石浦油画村 — 叉车厂 — 枋湖客运中心(TBK) (15站)
回程: 枋湖客运中心(TBK) — 叉车厂 — 乌石浦油画村 — 塘边 — 马垅 — 殿前村口 — 殿前村 — 高浦路口 — 高浦 — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 杏林长途车站 — 杏林仰后 (15站)
去程: 杏林仰后 — 杏北二路 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 杏林文体中心 — 高浦 — 高浦路口 — 濠头 — 商检 — 东渡 — 国际邮轮码头 — 海湾公园 — 湖滨西路 — 思北路口 — 开禾路口 — 轮渡 (21站)
回程: 轮渡 — 开禾路口 — 思北路口 — 湖滨西路 — 海湾公园 — 国际邮轮码头 — 东渡 — 商检 — 濠头 — 高浦路口 — 高浦 — 杏林文体中心 — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 杏北二路 — 杏林仰后 (21站)
去程: 宁宝小区(建南路) — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂 — 内林 — 轻工学校 — 化工学校 — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 石头皮山 — 华光(湖里大道) — 华荣 — 湖里街道 — 华昌 — 湖里大道 — 湖里公交场站 (21站)
回程: 湖里公交场站 — 湖里大道 — 华昌 — 湖里街道 — 华荣 — 悦华路口 — 长浩路口 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 园博苑南门 — 化工学校 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 宁宝小区(建南路) (21站)
去程: 宁宝小区(建南路) — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 杏林消防(杏西医院) — 马銮公寓 — 马銮村 — 霞阳村 — 长庚医院 — 许厝 — 明达实业 — 石塘 — 海沧房产 — 海沧建行 — 海裕路 — 海沧医院(沧林路) — 旭日海湾 (21站)
回程: 旭日海湾 — 海沧医院(沧林路) — 海裕路 — 海沧建行 — 海沧房产 — 鑫茂花园 — 石塘 — 明达实业 — 许厝 — 长庚医院 — 霞阳村 — 马銮村 — 马銮公寓 — 杏林消防(杏西医院) — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 宁宝小区(建南路) (21站)