途径“天宇花园”的公交线路
去程: 人民路公交枢纽站 — 薛家滩 — 维客东 — 海汇银行 — 利群购物中心[胶南] — 世纪新村 — 世纪新村北 — 行政中心 — 东方金石 — 水城 — 滨海新村 — 海水浴场[胶南] — 保利 — 新建 — 山前南 — 朝阳山 — 柏果树西 — 郑戈庄 — 赵家庙 — 黄海学院 — 瑞海花园北 — 西门外 — 天宇花园 — 西南村 — 南门里 — 南街 — 山兴观海华庭 — 东门外 — 灵山卫 — 灵山卫公交枢纽站 (30站)
回程: 灵山卫公交枢纽站 — 灵山卫 — 东门外 — 山兴观海华庭 — 南街 — 南门里 — 西南村 — 天宇花园 — 西门外 — 瑞海花园北 — 黄海学院 — 赵家庙 — 郑戈庄 — 柏果树西 — 朝阳山 — 山前南 — 新建 — 保利 — 海水浴场[胶南] — 滨海新村 — 水城 — 东方金石 — 行政中心 — 世纪新村北 — 世纪新村 — 利群购物中心[胶南] — 海汇银行 — 维客东 — 薛家滩 — 人民路公交枢纽站 (30站)