去程: 柳花泊西 — 柳花泊 — 黄岛骨伤医院 — 大桥[黄岛] — 赵家河 — 南泥 — 机械工业园北 — 山东科技大学北 — 机械工业园东 — 恒源热电 — 山孚日水 — 前湾港路西站 — 澳柯玛工业园 — 蜊叉泊 — 港头李 — 松花江路 — 西海岸医疗中心 — 奋进路 — 齐长城路 — 齐长城路东站 — 齐长城 — 卓亭广场 — 保税区 — 车家岭 — 广厦花园 — 保税港区东门 — 黄岛四中 — 黄岛交通局 — 北江路 — 锦湖苑北 — 锦湖苑 — 黄岛孙家沟 — 家佳源 — 黄岛长途站 — 唐岛湾小区 (35站)
回程: 唐岛湾小区 — 黄岛长途站 — 家佳源 — 黄岛孙家沟 — 锦湖苑 — 锦湖苑北 — 北江路 — 黄岛交通局 — 黄岛四中 — 保税港区东门 — 广厦花园 — 车家岭 — 保税区 — 卓亭广场 — 齐长城 — 齐长城路东站 — 齐长城路 — 奋进路 — 西海岸医疗中心 — 松花江路 — 港头李 — 蜊叉泊 — 澳柯玛工业园 — 前湾港路西站 — 山孚日水 — 恒源热电 — 机械工业园东 — 山东科技大学北 — 机械工业园北 — 南泥 — 赵家河 — 大桥[黄岛] — 黄岛骨伤医院 — 柳花泊 — 柳花泊西 (35站)
去程: 致远中学 — 北下庄 — 山东科技大学西 — 山东科技大学 — 西南辛安 — 昆仑山路 — 松花江路西 — 牛王庙 — 松花江路 — 奋进路 — 海信工业园 — 邦源纤维 — 齐长城路 — 西于家河 — 牡丹江路 — 保税区 — 车家岭 — 广厦花园 — 中达化纤 — 黄岛交通局 — 北江路 — 锦湖苑北 — 官厅市场 — 黄浦江路 — 上海浦发银行 — 世纪商城 — 家佳源 — 黄岛长途站 — 唐岛湾小区 (29站)
回程: 唐岛湾小区 — 黄岛长途站 — 家佳源 — 世纪商城 — 上海浦发银行 — 黄浦江路 — 官厅市场 — 锦湖苑北 — 北江路 — 黄岛交通局 — 中达化纤 — 广厦花园 — 车家岭 — 保税区 — 牡丹江路 — 西于家河 — 齐长城路 — 邦源纤维 — 海信工业园 — 奋进路 — 松花江路 — 牛王庙 — 松花江路西 — 昆仑山路 — 西南辛安 — 山东科技大学 — 山东科技大学西 — 北下庄 — 致远中学 (29站)
去程: 唐岛湾小区 — 黄岛长途站 — 家佳源 — 世纪商城 — 上海浦发银行 — 黄浦江路 — 马濠公园 — 中国人保财险 — 黄岛交通局 — 中达化纤 — 武家庄 — 青职学院 — 车家岭 — 保税区 — 卓亭广场 — 齐长城 — 齐长城路东站 — 邦源纤维 — 团结路 — 港头刘 — 港头李 — 蜊叉泊 — 蜊叉泊西 — 抬头小学 — 东小庄小区 — 辛安东 — 辛安北 — 福瀛装饰城 (28站)
回程: 福瀛装饰城 — 辛安北 — 辛安东 — 东小庄小区 — 抬头小学 — 蜊叉泊西 — 蜊叉泊 — 港头李 — 港头刘 — 团结路 — 邦源纤维 — 齐长城路东站 — 齐长城 — 卓亭广场 — 保税区 — 车家岭 — 青职学院 — 武家庄 — 中达化纤 — 黄岛交通局 — 中国人保财险 — 马濠公园 — 黄浦江路 — 上海浦发银行 — 世纪商城 — 家佳源 — 黄岛长途站 — 唐岛湾小区 (28站)
去程: 积米崖 — 积米崖北 — 风和日丽西 — 风和日丽 — 花科子 — 海上嘉年华 — 石油大学 — 太行山路 — 唐岛湾小区 — 黄岛长途站 — 家佳源 — 黄岛孙家沟 — 锦湖苑 — 锦湖苑北 — 北江路 — 黄岛交通局 — 中国人保财险 — 香江路一小 — 濠洼 — 濠北头 — 理工大学新校区 — 南港安置小区 (22站)
回程: 南港安置小区 — 理工大学新校区 — 濠北头 — 濠洼 — 香江路一小 — 中国人保财险 — 黄岛交通局 — 北江路 — 锦湖苑北 — 锦湖苑 — 黄岛孙家沟 — 家佳源 — 黄岛长途站 — 唐岛湾小区 — 太行山路 — 石油大学 — 海上嘉年华 — 花科子 — 风和日丽 — 风和日丽西 — 积米崖北 — 积米崖 (22站)