去程: 海大崂山停车场 — 海大崂山校区 — 沟崖 — 西陈 — 鸿园 — 峪夼 — 周哥庄 — 书院村 — 北头村 — 大崂 — 孙家村 — 黄泥崖村 — 庙石村 — 唐家庄 — 张家河 — 何家村 — 王山口 — 荷花村 — 桑园 — 王哥庄 — 王哥庄东 — 双台 — 晓望 — 曲家庄 — 仰口 (25站)
回程: 仰口 — 曲家庄 — 晓望 — 双台 — 王哥庄东 — 王哥庄 — 桑园 — 荷花村 — 王山口 — 何家村 — 张家河 — 唐家庄 — 庙石村 — 黄泥崖村 — 孙家村 — 大崂 — 北头村 — 书院村 — 周哥庄 — 峪夼 — 鸿园 — 西陈 — 沟崖 — 海大崂山停车场 (24站)
去程: 台东(威海路) — 十九中 — 延安路南站 — 芝泉路 — 华严路 — 湛山 — 市政府 — 浮山所 — 远洋广场 — 辛家庄 — 青岛大学 — 麦岛 — 徐家麦岛 — 王家麦岛 — 海青路 — 海安路 — 山东头 — 海尔路 — 啤酒城 — 苗岭路 — 银川路 — 燕岭路南站 — 崂山区政府 — 丽达广场 — 会展中心 — 云岭路 — 朱家洼 — 青岛二中 — 午山 — 科技大学东门 — 辽阳东路 — 张村 — 枯桃花卉中心 — 株洲路东站 — 海大崂山校区 — 沟崖 — 西陈 — 鸿园 — 峪夼 — 周哥庄 — 书院村 — 北头村 — 大崂 — 孙家村 — 黄泥崖村 — 庙石村 — 唐家庄 — 张家河 — 何家村 — 王山口 — 荷花村 — 桑园 — 王哥庄 — 王哥庄东 — 双台 — 晓望 — 曲家庄 — 仰口 (58站)
回程: 仰口 — 曲家庄 — 晓望 — 双台 — 王哥庄东 — 王哥庄 — 桑园 — 荷花村 — 王山口 — 何家村 — 张家河 — 唐家庄 — 庙石村 — 黄泥崖村 — 孙家村 — 大崂 — 北头村 — 书院村 — 周哥庄 — 峪夼 — 鸿园 — 西陈 — 沟崖 — 海大崂山校区 — 株洲路东站 — 枯桃花卉中心 — 张村 — 辽阳东路 — 科技大学东门 — 午山 — 青岛二中 — 朱家洼 — 云岭路 — 会展中心 — 丽达广场 — 崂山区政府 — 燕岭路南站 — 银川路 — 苗岭路 — 啤酒城 — 海尔路 — 山东头 — 海安路 — 海青路 — 王家麦岛 — 徐家麦岛 — 麦岛 — 青岛大学 — 辛家庄 — 远洋广场 — 浮山所 — 市政府 — 湛山 — 华严路 — 芝泉路 — 延安路南站 — 十九中 — 台东(威海路) (58站)
去程: 台东(威海路) — 十九中 — 延安路南站 — 芝泉路 — 华严路 — 湛山 — 市政府 — 浮山所 — 远洋广场 — 辛家庄 — 青岛大学 — 麦岛 — 徐家麦岛 — 王家麦岛 — 海青路 — 海安路 — 山东头 — 海尔路 — 啤酒城 — 苗岭路 — 银川路 — 燕岭路南站 — 崂山区政府 — 丽达广场 — 会展中心 — 云岭路 — 朱家洼 — 青岛二中 — 午山 — 科技大学东门 — 辽阳东路 — 张村 — 枯桃花卉中心 — 株洲路东站 — 海大崂山校区 — 沟崖 — 西陈 — 鸿园 — 峪夼 — 周哥庄 — 书院村 — 北头村 — 大崂 — 孙家村 — 卧龙村 (45站)
回程: 卧龙村 — 孙家村 — 大崂 — 北头村 — 书院村 — 周哥庄 — 峪夼 — 鸿园 — 西陈 — 沟崖 — 海大崂山校区 — 株洲路东站 — 枯桃花卉中心 — 张村 — 辽阳东路 — 科技大学东门 — 午山 — 青岛二中 — 朱家洼 — 云岭路 — 会展中心 — 丽达广场 — 崂山区政府 — 燕岭路南站 — 银川路 — 苗岭路 — 啤酒城 — 海尔路 — 山东头 — 海安路 — 海青路 — 王家麦岛 — 徐家麦岛 — 麦岛 — 青岛大学 — 辛家庄 — 远洋广场 — 浮山所 — 市政府 — 湛山 — 华严路 — 芝泉路 — 延安路南站 — 十九中 — 台东(威海路) (45站)