去程: 三祝里 — 宝燃油站 — 官田新村 — 石岩交警中队 — 园岭路口 — 园径居民小组 — 石岩国税 — 石岩街道办 — 河滨花园 — 浪心村委 — 青年路口 — 石岩计生中心 — 山城工业区 — 台湾工业区 — 裕兴百货 — 应人石市场 — 应人石村 — 创维天桥 — 塘头路口 — 塘头新村(又一村) — 塘头第三工业区 (21站)
回程: 塘头第三工业区 — 塘头新村(又一村) — 塘头路口 — 创维天桥 — 应人石村 — 应人石市场 — 裕兴百货 — 台湾工业区 — 山城工业区 — 石岩计生中心 — 青年路口 — 浪心村委 — 河滨花园 — 石岩街道办 — 石岩国税 — 园径居民小组 — 园岭路口 — 石岩交警中队 — 官田新村 — 宝燃油站 — 三祝里 (21站)
去程: 石岩汽车站 — 爱群路口 — 安合兴公司 — 石岩北环路口 — 石岩同富裕工业区 — 石岩执法大队 — 石岩同富裕工业区 — 石岩北环路口 — 上排村口 — 田心工业区 — 园岭村 — 石岩交警中队 — 石岩商会 — 新时代工业区 — 崇基工业园 — 水田社区 — 水田社康中心 — 建韬化工 — 三民工业区 — 祝龙腾工业区 (20站)
回程: 祝龙腾工业区 — 三民工业区 — 建韬化工 — 水田社康中心 — 水田社区 — 崇基工业园 — 新时代工业区 — 石岩商会 — 石岩交警中队 — 园岭村 — 田心工业区 — 上排村口 — 石岩北环路口 — 石岩同富裕工业区 — 石岩执法大队 — 石岩同富裕工业区 — 石岩北环路口 — 安合兴公司 — 爱群路口 — 石岩汽车站 (20站)
去程: 长城工业区 — 崇基工业园 — 新时代工业区 — 石岩商会 — 石岩交警中队 — 园岭村 — 园径居民小组 — 田心居民小组 — 石岩街道办 — 河滨花园 — 浪心村委 — 石岩计生中心 — 山城工业区 — 台湾工业区 — 塘头路口 — 旺达彩印厂 — 应人石村 — 创维路口 — 创维石岩基地 (19站)
回程: 创维石岩基地 — 创维路口 — 应人石村 — 旺达彩印厂 — 塘头路口 — 台湾工业区 — 山城工业区 — 石岩计生中心 — 浪心村委 — 河滨花园 — 石岩街道办 — 田心居民小组 — 园径居民小组 — 园岭村 — 石岩交警中队 — 石岩商会 — 新时代工业区 — 崇基工业园 — 长城工业区 (19站)