途径“上河滩”的公交线路
去程: 大峪 — 安上村 — 上河滩 — 下河滩 — 西河滩 — 白道峪 — 南寨东村 — 南寨西村 — 清禅寺 — 王莽园艺场 — 三官堂 — 柳林村 — 孟家村 — 莽安岭 — 白家湾 — 黄岱湾 — 黄大路口 — 省结核病院 — 下湾村 — 新街南村 — 新街北村 — 关家村 — 彰仪村 — 建秦园林 — 三府衙村 — 洋桥 — 桃溪堡 — 寺坡村 — 杜曲 — 夏侯东 — 夏侯村 — 陕西职业技术学院 — 西杨万 — 杜曲新村 — 表壳厂 — 蝴蝶表厂 — 长安师范 — 长安一中 — 长安一中初中部 — 双竹村 — 杨虎城陵园 — 西寨 — 长安汽车站 — 西韦新村 — 延安大学创新学院 — 新华街 — 韦曲西街 — 凤栖东路 — 凤栖塬(临时取消) — 航天大道西口 — 金昆家具 — 三森国际家居 — 电视塔 — 国展中心 — 八院 — 丈八东路 — 明德门 — 杨家村 — 城南客运站 (59站)
回程: 城南客运站 — 杨家村 — 明德门 — 丈八东路 — 八院 — 国展中心 — 电视塔 — 三森国际家居 — 金昆家具 — 航天大道西口 — 凤栖塬(临时取消) — 凤栖东路 — 韦曲西街 — 新华街 — 延安大学创新学院 — 西韦新村 — 长安汽车站 — 西寨 — 杨虎城陵园 — 双竹村 — 长安一中初中部 — 长安一中 — 长安师范 — 蝴蝶表厂 — 表壳厂 — 杜曲新村 — 西杨万 — 陕西职业技术学院 — 夏侯村 — 夏侯东 — 杜曲 — 寺坡村 — 桃溪堡 — 洋桥 — 三府衙村 — 建秦园林 — 彰仪村 — 关家村 — 新街北村 — 新街南村 — 下湾村 — 省结核病院 — 黄大路口 — 黄岱湾 — 白家湾 — 莽安岭 — 孟家村 — 柳林村 — 三官堂 — 王莽园艺场 — 清禅寺 — 南寨西村 — 南寨东村 — 白道峪 — 西河滩 — 下河滩 — 上河滩 — 安上村 — 大峪 (59站)