去程: 汽车东站 — 同安路 — 银川东路 — 深圳路仙霞岭路 — 深圳路苗岭路 — 啤酒城东门 — 海尔路 — 山东头 — 海安路 — 海青路 — 王家麦岛 — 徐家麦岛 — 青岛大学东院 — 麦岛 — 青岛大学 — 高雄路 — 辛家庄 — 远洋广场 — 浮山所 — 市政府 — 世贸中心 — 湛山 — 东海一路 — 二疗 — 一疗 — 武胜关路 — 中山公园 — 海水浴场 — 鲁迅公园(海底世界) — 大学路 — 青岛路 — 栈桥(广西路) — 青岛火车站(兰山路) (33站)
回程: 青岛火车站(兰山路) — 栈桥(太平路) — 大学路 — 鲁迅公园(海底世界) — 海水浴场 — 中山公园 — 武胜关路 — 一疗 — 二疗 — 湛山 — 世贸中心 — 市政府 — 浮山所 — 远洋广场 — 辛家庄 — 高雄路 — 彰化路 — 麦岛 — 青岛大学东院 — 徐家麦岛 — 王家麦岛 — 海川路 — 海青路 — 海安路 — 山东头 — 海尔路 — 啤酒城东门 — 深圳路苗岭路 — 深圳路仙霞岭路 — 银川东路 — 同安路 — 汽车东站 (32站)
环形车: 汽车东站 — 同安路 — 银川东路 — 深圳路仙霞岭路 — 深圳路苗岭路 — 啤酒城东门 — 海尔路 — 海口路东海东路 — 海口路海安路 — 海口路海龙路 — 海口路海青路 — 海口路海川路 — 海口路海江路 — 海口路海游路 — 海口路海兴路 — 海口路麦岛路 — 麦岛 — 青岛大学 — 高雄路 — 彰化路 — 麦岛 — 海口路麦岛路 — 海口路海兴路 — 海口路海游路 — 海口路海江路 — 海口路海川路 — 海口路海青路 — 海口路海龙路 — 海口路海安路 — 海口路东海东路 — 海尔路 — 啤酒城东门 — 深圳路苗岭路 — 深圳路仙霞岭路 — 银川东路 — 同安路 — 汽车东站 (37站)