途径“内田”的公交线路
去程: 同安汽车站 — 祥桥路口 — 安溪路口 — 凤岗村 — 甘岭 — 湖甘 — 湖井 — 白沙仑 — 莲花镇政府 — 美埔 — 张厝路口 — 溪东 — 桉柄 — 莲花后埔 — 蔗内 — 莲花内田 — 金光湖 (17站)
回程: 金光湖 — 莲花内田 — 蔗内 — 莲花后埔 — 桉柄 — 溪东 — 张厝路口 — 美埔 — 莲花镇政府 — 白沙仑 — 湖井 — 湖甘 — 甘岭 — 凤岗村 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站 (17站)
去程: 马巷车站 — 内田 — 内厝镇 — 内厝后坑 — 塘头 — 巷东农场 — 内厝许厝 — 内厝黄厝 — 东烧尾 — 莲塘边 (10站)
回程: 莲塘边 — 东烧尾 — 内厝黄厝 — 内厝许厝 — 巷东农场 — 塘头 — 内厝后坑 — 内厝镇 — 内田 — 马巷车站 (10站)