去程: 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 同安劳动力市场 — 新民镇政府 — 乌涂 — 乌涂商业街 — 湖里园 — 梧侣 — 思明园 — 同宏路2站 — 同宏路1站 — 同安前埔村 — 集和路口3站 — 橄榄树 — 集和路口1站 — 同明路2站 — 同明路1站 — 大店 — 同安园 — 工业集中区 — 西柯路口 — 环东海域指挥部 — 美溪路 — 西柯枢纽站 (26站)
回程: 西柯枢纽站 — 美溪路 — 环东海域指挥部 — 西柯路口 — 工业集中区 — 同安园 — 大店 — 同明路1站 — 同明路2站 — 集和路口1站 — 橄榄树 — 集和路口3站 — 同安前埔村 — 同宏路1站 — 同宏路2站 — 思明园 — 梧侣 — 湖里园 — 乌涂商业街 — 乌涂 — 新民镇政府 — 同安劳动力市场 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 (26站)