去程: 我家建材商场 — 泰山路[胶南] — 大荒东 — 胶南一中 — 东冯家滩 — 西冯家滩 — 隐珠中学 — 胶南文化中心 — 隐珠政府 — 胶南交警大队 — 大荒西 — 大荒 — 滨海小学 — 星光大厦 — 北京路[胶南] — 胶南实验中学 — 珠海路[胶南] — 世纪新村西 — 金地花园 — 利群购物中心[胶南] — 海汇银行 — 维客 — 胶南计生局 — 珠海二区 — 灵山路南站 — 珠海一区 — 烟台东 — 黄土庄 — 滨河小区 — 新华路 — 珠海路小学 — 向阳路[胶南] — 会堂 — 胶南林业局 — 东风路小学 — 珠山办事处东 — 胶南汽车站 — 人民路[胶南] — 山兴汇龙城 — 袁家村北 — 袁家村 — 胶南七中 — 小台 — 峄山 — 大台 (45站)
回程: 大台 — 峄山 — 小台 — 胶南七中 — 袁家村 — 袁家村北 — 山兴汇龙城 — 人民路[胶南] — 胶南汽车站 — 珠山办事处东 — 东风路小学 — 胶南林业局 — 会堂 — 向阳路[胶南] — 珠海路小学 — 新华路 — 滨河小区 — 黄土庄 — 烟台东 — 珠海一区 — 灵山路南站 — 珠海二区 — 胶南计生局 — 维客 — 海汇银行 — 利群购物中心[胶南] — 金地花园 — 世纪新村西 — 珠海路[胶南] — 胶南实验中学 — 北京路[胶南] — 星光大厦 — 滨海小学 — 大荒 — 大荒西 — 胶南交警大队 — 隐珠政府 — 胶南文化中心 — 隐珠中学 — 西冯家滩 — 东冯家滩 — 胶南一中 — 大荒东 — 泰山路[胶南] — 我家建材商场 (45站)
去程: 大连路[胶南] — 阳光大厦 — 开发区医院 — 胶南市政府 — 胶南广电局 — 泰华花园 — 金地花园 — 中海熙岸 — 孟家滩 — 海王集团 — 灵山路南站 — 珠海一区 — 烟台东 — 黄土庄 — 枣园路[胶南] — 向阳路[胶南] — 利群商厦[胶南] — 胶南人民医院东 — 利群超市[胶南] — 铁山路[胶南] — 长城路[胶南] — 泰山路[胶南] — 松园南 — 琅琊台路小学 — 黄山路北站 — 东新村南 — 天一畔城 — 西卢家滩 — 易通路 — 农贸市场 — 瑞源汽车销售公司 — 东辛庄东 — 大连路[胶南] (33站)
回程: 大连路[胶南] — 东辛庄东 — 瑞源汽车销售公司 — 农贸市场 — 易通路 — 西卢家滩 — 天一畔城 — 东新村南 — 黄山路北站 — 琅琊台路小学 — 松园南 — 泰山路[胶南] — 长城路[胶南] — 铁山路[胶南] — 利群超市[胶南] — 胶南人民医院东 — 利群商厦[胶南] — 向阳路[胶南] — 枣园路[胶南] — 黄土庄 — 烟台东 — 珠海一区 — 灵山路南站 — 海王集团 — 孟家滩 — 中海熙岸 — 金地花园 — 泰华花园 — 胶南广电局 — 胶南市政府 — 开发区医院 — 阳光大厦 — 大连路[胶南] (33站)
去程: 人民路公交枢纽站 — 双星轮胎 — 胶南实验二小 — 维客 — 金河丽城 — 市民服务中心 — 同济医院 — 胶南五中 — 珠海二区 — 灵山路南站 — 珠海一区 — 鸿满春江美食广场 — 清水庐西 — 世纪绿洲 — 东和科技 — 山兴集团 — 信息学校 — 阡上 — 阡上南 — 聚大洋 — 丸鲁大 — 鸭井 — 顾家崖头 — 胶南职教中心 — 石甲 — 康大食品 — 山王 — 胡家小庄 — 胶南汽车南站 (29站)
回程: 胶南汽车南站 — 胡家小庄 — 山王 — 康大食品 — 石甲 — 胶南职教中心 — 顾家崖头 — 鸭井 — 丸鲁大 — 聚大洋 — 阡上南 — 阡上 — 信息学校 — 山兴集团 — 东和科技 — 世纪绿洲 — 清水庐西 — 鸿满春江美食广场 — 珠海一区 — 灵山路南站 — 珠海二区 — 胶南五中 — 同济医院 — 市民服务中心 — 金河丽城 — 维客 — 胶南实验二小 — 双星轮胎 — 人民路公交枢纽站 (29站)