去程: 宁宝小区(文达路) — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 碑头路口 — 万佳达 — 杏林正新(西滨路) — 大学康城(杏前路) — 前场 — 三社 — 灌口中学 — 灌口镇政府 — 灌口 — 李林 — 涌泉 — 顶许 — 美场社 — 东辉村 (22站)
回程: 东辉村 — 美场社 — 顶许 — 涌泉 — 李林 — 灌口 — 灌口镇政府 — 灌口中学 — 三社 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 杏林正新(西滨路) — 万佳达 — 碑头路口 — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 宁宝小区(文达路) (21站)
去程: 陈井村部 — 陈井四里 — 陈井村口 — 灌南小学 — 井城村 — 莲头村 — 帘语公司 — 上头亭 — 航天路口 — 厦工 — 黄庄 — 灌口中心幼儿园 — 灌口派出所 — 灌口中学 — 灌口镇政府 — 灌口 — 凤泉广场 — 灌口市场 — 中仑村 — 李林变电站 — 李林村口 — 前墩村口 — 双岭老人活动中心 — 双岭村 — 塔山边 (25站)
回程: 塔山边 — 双岭村 — 双岭老人活动中心 — 前墩村口 — 李林村口 — 李林变电站 — 中仑村 — 灌口市场 — 凤泉广场 — 灌口 — 灌口镇政府 — 灌口中学 — 灌口派出所 — 灌口中心幼儿园 — 黄庄 — 厦工 — 航天路口 — 上头亭 — 帘语公司 — 莲头村 — 井城村 — 灌南小学 — 陈井村口 — 陈井四里 — 陈井村部 (25站)
去程: 杏林仰后 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 杏滨街道办 — 杏南中学(大唐世家) — 东金科技 — 合成路达 — 杏林消防(杏林西路) — 中瑞电气 — 西滨路口 — 杏林正新(西滨路) — 大学康城(杏前路) — 前场 — 三社 — 灌口中学 — 灌口镇政府 — 灌口 — 李林 — 涌泉 — 顶许 — 杨宅湖 — 金辉 — 新田 — 后溪新村(飞鹏公司) — 后溪新村(孙坂北路) — 前进村 — 后溪 — 城内 — 仑上 — 后溪中学 — 厦门北站 (32站)
回程: 厦门北站 — 后溪中学 — 仑上 — 城内 — 后溪 — 前进村 — 后溪新村(孙坂北路) — 后溪新村(飞鹏公司) — 新田 — 金辉 — 杨宅湖 — 顶许 — 涌泉 — 李林 — 灌口 — 灌口镇政府 — 灌口中学 — 三社 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 杏林正新(西滨路) — 西滨路口 — 中瑞电气 — 杏林消防(杏林西路) — 合成路达 — 东金科技 — 杏南中学(大唐世家) — 杏滨街道办 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 杏林仰后 (32站)
去程: 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站(西) — 同安汽车站(南) — 城南 — 烧灰 — 新民镇政府 — 乌涂 — 同辉路口 — 西塘 — 西山 — 华兴学校 — 凤南 — 同安南山 — 碗瑶 — 坂头桥 — 后溪新村(飞鹏公司) — 新田 — 第二农场 — 金辉 — 洋宅 — 顶许 — 涌泉 — 李林 — 灌口 — 三社 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 杏北新城 — 杏林长途车站 — 内茂 — 轻工学校 — 殿前村1站 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 仙岳路口 — 吕厝北 — 莲花路口东 — 莲坂国贸 — 火车站(梧村车站) — 金榜公园 — 文灶 — 文园路口 — 将军祠 — 一七四医院 — 一中 — 厦门宾馆 — 中山公园 — 思东 — 升平路 — 轮渡 (56站)
回程: 轮渡 — 开禾路口 — 思北(眼科医院) — 斗西路口 — 二市 — 后江埭 — 文灶 — 金榜公园 — 火车站(梧村车站) — 莲坂国贸 — 莲花路口东 — 吕厝北 — 仙岳路口 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前村 — 轻工学校 — 内茂 — 杏林长途车站 — 杏北新城 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 三社 — 灌口 — 双桥明珠(G319) — 李林 — 涌泉 — 顶许 — 洋宅 — 金辉 — 第二农场 — 新田 — 后溪新村(飞鹏公司) — 坂头桥 — 碗瑶 — 同安南山 — 凤南 — 华兴学校 — 西山 — 西塘 — 同辉路口 — 乌涂 — 新民镇政府 — 烧灰 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安汽车站(西) — 祥桥路口 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 (53站)
去程: 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站(西) — 同安汽车站(南) — 城南 — 烧灰 — 新民镇政府 — 乌涂 — 同辉路口 — 西塘 — 西山 — 华兴学校 — 凤南 — 同安南山 — 碗瑶 — 坂头桥 — 后溪新村(飞鹏公司) — 新田 — 第二农场 — 金辉 — 洋宅 — 顶许 — 涌泉 — 李林 — 灌口 — 三社 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 杏北新城 — 杏林长途车站 — 杏林建行 — 杏滨街道办 — 杏南中学(大唐世家) — 中铁家园 — 路达工业(后尾路口) — 霞阳村 — 长庚医院 — 新阳派出所 — 新阳街道办 — 立鼎光电园 — 新垵 — 正顺花园 — 厦门卷烟厂 — 新阳 (48站)
回程: 新阳 — 厦门卷烟厂 — 正顺花园 — 新垵 — 立鼎光电园 — 新阳派出所 — 长庚医院 — 霞阳村 — 路达工业(后尾路口) — 中铁家园 — 杏南中学(大唐世家) — 杏滨街道办 — 杏林建行 — 内茂 — 杏林长途车站 — 杏北新城 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 三社 — 灌口 — 李林 — 涌泉 — 顶许 — 洋宅 — 金辉 — 第二农场 — 新田 — 后溪新村(飞鹏公司) — 坂头桥 — 碗瑶 — 同安南山 — 凤南 — 华兴学校 — 西山 — 西塘 — 同辉路口 — 乌涂 — 新民镇政府 — 烧灰 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安汽车站(西) — 祥桥路口 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 (47站)
去程: 厦门北站 — 后溪中学 — 仑上 — 城内 — 后溪 — 前进村 — 后溪新村(飞鹏公司) — 新田 — 金辉 — 洋宅 — 顶许 — 涌泉 — 李林 — 大路墘 — 坑内路口 — 航天测控站 — 深青 — 凤山 — 洪塘村 — 过坂村 — 东孚 — 莲花村口 — 大庵 — 钢宇 — 东孚埔头 (25站)
回程: 东孚埔头 — 钢宇 — 大庵 — 莲花村口 — 东孚 — 过坂村 — 洪塘村 — 凤山 — 深青 — 航天测控站 — 坑内路口 — 大路墘 — 李林 — 涌泉 — 顶许 — 洋宅 — 金辉 — 新田 — 后溪新村(飞鹏公司) — 前进村 — 后溪 — 城内 — 仑上 — 后溪中学 — 厦门北站 (25站)