去程: 集美喜盈门 — 霞梧(天凤路) — 侨英路口 — 浒井 — 永祥花园 — 孙厝 — 诚毅学院 — 华侨大学 — 杏林湾营运中心 — 西亭路口 — 杏北二路 — 杏北购物广场 — 纬嘉器材 — 革新塑胶 — 锦园 — 大学康城 (16站)
回程: 大学康城 — 锦园 — 革新塑胶 — 纬嘉器材 — 杏北购物广场 — 杏北二路 — 西亭路口 — 杏林湾营运中心 — 华侨大学 — 诚毅学院 — 孙厝 — 永祥花园 — 浒井 — 侨英路口 — 霞梧 — 集美喜盈门 (16站)
去程: 宁宝小区(建南路) — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 杏林消防(杏林西路) — 西滨路口 — 圣源 — 新源路口 — 杏林正新(西滨路) — 锦园 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 打铁行路口 — 铁山村 — 厦工集团 — 厦门齿轮厂 — 乐活小镇 — 双桥明珠 (20站)
回程: 双桥明珠 — 乐活小镇 — 厦门齿轮厂 — 厦工集团 — 铁山村 — 打铁行路口 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 锦园 — 杏林正新(西滨路) — 新源路口 — 圣源 — 西滨路口 — 杏林消防(杏林西路) — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 宁宝小区(建南路) (19站)
去程: 中亚城寨内 — 安妮纸业 — 大学康城 — 锦园 — 革新塑胶 — 海莱照明 — 新树金属 — 九十九度城 — 新长城钢构 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 华铃 — 厦门十中 — 高明电子 — 杏林派出所 — 宁宝小区(文达路) (19站)
回程: 宁宝小区(文达路) — 杏林派出所 — 高明电子 — 厦门十中 — 华铃 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 新长城钢构 — 九十九度城 — 新树金属 — 海莱照明 — 革新塑胶 — 锦园 — 大学康城 — 安妮纸业 — 中亚城寨内 (19站)
去程: 厦门十中 — 文华苑 — 杏东路 — 杏林小商品市场 — 悦美筼筜 — 曾营小学 — 杏林行政中心 — 路达工业(后尾路口) — 中铁家园 — 杏南中学(大唐世家) — 杏滨街道办 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 杏北路 — 杏北二路 — 杏北购物广场 — 革新塑胶 — 朗美 — 锦园 — 大学康城 — 后埔村 (22站)
回程: 后埔村 — 大学康城 — 锦园 — 朗美 — 革新塑胶 — 杏北购物广场 — 杏北二路 — 杏北路 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 杏滨街道办 — 杏南中学(大唐世家) — 中铁家园 — 路达工业(后尾路口) — 杏林行政中心 — 曾营小学 — 悦美筼筜 — 杏林小商品市场 — 杏东路 — 文华苑 — 厦门十中 (22站)
去程: 海滨大厦 — 鹭江道 — 开禾路口 — 思北(眼科医院) — 斗西路口 — 袁厝 — 普利大厦 — 非矿 — 中山医院 — 新村 — 湖东路西 — 南湖公园东门 — 体育中心西 — 海洋学院 — 文化艺术中心南 — 体育路 — 屿后北里 — 武警支队 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 园博苑南门 — 化工学校 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林长途车站 — 杏北新城 — 合成氨厂 — 建材市场 — 锦园村口 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 工业园路口 — 铁山村 — 乐活小镇 — 灌南工业区 (40站)
回程: 灌南工业区 — 乐活小镇 — 铁山村 — 工业园路口 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 锦园村口 — 建材市场 — 合成氨厂 — 杏北新城 — 内茂 — 内林 — 轻工学校 — 化工学校 — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 武警支队 — 仙岳花园 — 莲岳路北 — 体育路 — 文化艺术中心南 — 海洋学院 — 体育中心西 — 南湖公园东门 — 新村 — 闽南大厦 — 中山医院 — 非矿 — 普利大厦 — 袁厝 — 二市西 — 斗西路口 — 思北(眼科医院) — 开禾路口 — 鹭江道 — 轮渡 — 海滨大厦 (41站)
去程: 会展中心 — 明发新城 — 前埔村 — 国贸新城(前埔枢纽站) — 华林 — 瑞景城潘宅 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景新村 — 东芳山庄 — 西林云顶 — 西林 — 禹洲花园 — 北大生物园 — 中孚花园(金盛路) — 忠仑 — 公路征费中心 — 泰和花园 — 莲花三村 — 吕厝 — 吕厝北 — 仙岳路口 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 园博苑南门 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林长途车站 — 杏北新城 — 合成氨厂 — 建材市场 — 锦园村口 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 工业园路口 — 铁山村 — 乐活小镇 — 灌南工业区 (42站)
回程: 灌南工业区 — 乐活小镇 — 铁山村 — 工业园路口 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 锦园村口 — 建材市场 — 合成氨厂 — 杏北新城 — 内林 — 内茂 — 轻工学校 — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 仙岳路口 — 吕厝北 — 吕厝 — 莲花三村 — 泰和花园 — 公路征费中心 — 线务局 — 北大生物园 — 禹洲花园 — 西林 — 东芳山庄 — 瑞景新村 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景城潘宅 — 华林 — 国贸新城(前埔枢纽站) — 前埔村 — 明发新城 — 会展中心 (38站)
去程: 大学康城 — 锦园 — 杏林正新 — 圣源 — 西滨路口 — 杏林消防(杏林西路) — 合成路达 — 东金科技 — 杏南中学(大唐世家) — 杏滨街道办 — 杏林建行 — 内茂 — 内林 — 轻工学校 — 化工学校 — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 武警支队 — 仙岳花园 — 莲岳路北 — 松柏 — 筼筜街道 — 体育东村 — 体育中心 — 邮电大楼 — 七星路 — 白鹭洲 — 嘉禾园 — 湖滨中路 — 文园路口 — 将军祠 — 一中 — 实验小学 — 第一医院 — 双十中学[镇海校区] — 妇幼保健院 — 海滨大厦 — 轮渡 (42站)
回程: 轮渡 — 和平码头 — 妇幼保健院 — 第一医院 — 实验小学 — 中山公园(厦门宾馆) — 一中 — 将军祠 — 湖滨中路 — 嘉禾园 — 白鹭洲 — 七星路 — 邮电大楼 — 体育中心 — 体育东村 — 筼筜街道 — 松柏 — 莲岳路北 — 仙岳花园 — 武警支队 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 园博苑南门 — 化工学校 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林建行 — 杏滨街道办 — 杏南中学(大唐世家) — 东金科技 — 合成路达 — 杏林消防(杏林西路) — 西滨路口 — 圣源 — 杏林正新 — 锦园 — 大学康城 (42站)
去程: 大学康城 — 锦园 — 朗美 — 杏北购物广场 — 杏北二路 — 杏北路 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 杏林消防(杏西医院) — 马銮公寓 — 马銮村 — 夏新 — 霞阳 — 许厝路口 — 明达实业 — 特运物流(霞飞路) — 商检 — 东渡 — 滨北中行 — 建兴路 — 白鹭洲公园 — 天湖苑 — 非矿 — 中山医院 — 新村 — 湖东路东 — 莲坂外图书城 — 双涵路口 — 火车站(梧村车站地下公交站) (33站)
回程: 火车站(梧村车站地下公交站) — 湖东 — 新村 — 中山医院 — 非矿 — 天湖苑 — 白鹭洲公园 — 外国语学校[滨北校区] — 滨北中行 — 国际邮轮码头 — 东渡 — 商检 — 特运物流(霞飞路) — 明达实业 — 许厝路口 — 霞阳 — 夏新 — 马銮村 — 马銮公寓 — 杏林消防(杏西医院) — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 杏北路 — 杏北二路 — 杏北购物广场 — 朗美 — 锦园 — 大学康城 (31站)