去程: 东孚埔头 — 钢宇 — 大庵 — 莲花村口 — 过坂村 — 洪塘村 — 凤山 — 深青 — 航天测控站 — 坑内路口 — 大路墘 — 灌口 — 三社 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 建材市场 — 合成氨厂 — 杏北新城 — 内茂 — 内林 — 轻工学校 — 化工学校 — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 仙岳路口 — 吕厝北 — 莲花路口东 — 莲坂国贸 — 火车站(梧村车站) — 金榜公园 — 文灶 — 后江埭 — 二市 — 斗西路口 — 思北(眼科医院) — 思北车场 (40站)
回程: 思北车场 — 思北(眼科医院) — 斗西路口 — 二市 — 后江埭 — 文灶 — 金榜公园 — 火车站(梧村车站) — 莲坂国贸 — 莲花路口东 — 吕厝北 — 仙岳路口 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 园博苑南门 — 化工学校 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏北新城 — 合成氨厂 — 建材市场 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 三社 — 灌口 — 大路墘 — 坑内路口 — 航天测控站 — 深青 — 凤山 — 洪塘村 — 过坂村 — 莲花村口 — 大庵 — 钢宇 — 东孚埔头 (41站)
去程: 海滨大厦 — 鹭江道 — 开禾路口 — 思北(眼科医院) — 斗西路口 — 袁厝 — 普利大厦 — 非矿 — 中山医院 — 新村 — 湖东路西 — 南湖公园东门 — 体育中心西 — 海洋学院 — 文化艺术中心南 — 体育路 — 屿后北里 — 武警支队 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 园博苑南门 — 化工学校 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林长途车站 — 杏北新城 — 合成氨厂 — 建材市场 — 锦园村口 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 工业园路口 — 铁山村 — 乐活小镇 — 灌南工业区 (40站)
回程: 灌南工业区 — 乐活小镇 — 铁山村 — 工业园路口 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 锦园村口 — 建材市场 — 合成氨厂 — 杏北新城 — 内茂 — 内林 — 轻工学校 — 化工学校 — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 武警支队 — 仙岳花园 — 莲岳路北 — 体育路 — 文化艺术中心南 — 海洋学院 — 体育中心西 — 南湖公园东门 — 新村 — 闽南大厦 — 中山医院 — 非矿 — 普利大厦 — 袁厝 — 二市西 — 斗西路口 — 思北(眼科医院) — 开禾路口 — 鹭江道 — 轮渡 — 海滨大厦 (41站)
去程: 会展中心 — 明发新城 — 前埔村 — 国贸新城(前埔枢纽站) — 华林 — 瑞景城潘宅 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景新村 — 东芳山庄 — 西林云顶 — 西林 — 禹洲花园 — 北大生物园 — 中孚花园(金盛路) — 忠仑 — 公路征费中心 — 泰和花园 — 莲花三村 — 吕厝 — 吕厝北 — 仙岳路口 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 园博苑南门 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林长途车站 — 杏北新城 — 合成氨厂 — 建材市场 — 锦园村口 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 工业园路口 — 铁山村 — 乐活小镇 — 灌南工业区 (42站)
回程: 灌南工业区 — 乐活小镇 — 铁山村 — 工业园路口 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 锦园村口 — 建材市场 — 合成氨厂 — 杏北新城 — 内林 — 内茂 — 轻工学校 — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 仙岳路口 — 吕厝北 — 吕厝 — 莲花三村 — 泰和花园 — 公路征费中心 — 线务局 — 北大生物园 — 禹洲花园 — 西林 — 东芳山庄 — 瑞景新村 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景城潘宅 — 华林 — 国贸新城(前埔枢纽站) — 前埔村 — 明发新城 — 会展中心 (38站)