去程: 火烧寨 — 世纪大道 — 新店 — 群星学校 — 西宝立交西 — 西部车城 — 车张村 — 西户十字 — 蔺高村 — 阿房一路西口 — 府东寨 — 皂河桥 — 南何村 — 三印厂 — 大庆路西段 — 修理厂 — 汉城路 (17站)
回程: 汉城路 — 修理厂 — 大庆路西段 — 三印厂 — 南何村 — 皂河桥 — 府东寨 — 阿房一路西口 — 蔺高村 — 西户十字 — 车张村 — 西部车城 — 西宝立交西 — 群星学校 — 新店 — 世纪大道 — 火烧寨 (17站)
去程: 汉城路 — 城西客运站 — 三桥 — 新店 — 火烧寨 — 奥林匹克花园 — 七里铺 — 新农路 — 咸阳肿瘤医院 — 陕西中医学院 — 河南路 — 彬长集团 — 海泉湾 — 咸阳路桥公司 — 咸阳妇幼保健医院 — 朝阳医院 — 陈阳寨 — 咸阳桥北 — 咸阳体育场 — 咸阳公交总公司 — 七厂十字 — 团结路 — 红旗商场 — 渭城中学 — 咸阳市二院 — 北门口十字 — 抗战路十字 — 咸阳火车站 (28站)
回程: 咸阳火车站 — 抗战路十字 — 北门口十字 — 咸阳市二院 — 渭城中学 — 红旗商场 — 团结路 — 七厂十字 — 咸阳公交总公司 — 咸阳体育场 — 咸阳桥北 — 陈阳寨 — 朝阳医院 — 咸阳妇幼保健医院 — 咸阳路桥公司 — 海泉湾 — 彬长集团 — 河南路 — 陕西中医学院 — 咸阳肿瘤医院 — 新农路 — 七里铺 — 奥林匹克花园 — 火烧寨 — 新店 — 三桥 — 城西客运站 — 汉城路 (28站)
去程: 咸阳火车站 — 彩虹桥 — 火电三公司 — 彩虹厂 — 中华十字 — 偏转二区 — 中华小区 — 秦都桥北 — 秦都桥南 — 安谷小区 — 段家堡 — 咸阳公交南站 — 咸阳南郊建材市场 — 陈阳寨 — 朝阳医院 — 咸阳妇幼保健医院 — 咸阳路桥公司 — 海泉湾 — 彬长集团 — 陕西中医学院 — 咸阳肿瘤医院 — 新农路 — 七里铺 — 奥林匹克花园 — 火烧寨 — 新店 — 三桥 — 城西客运站 — 汉城路 (29站)
回程: 汉城路 — 城西客运站 — 三桥 — 新店 — 火烧寨 — 奥林匹克花园 — 七里铺 — 新农路 — 咸阳肿瘤医院 — 陕西中医学院 — 彬长集团 — 海泉湾 — 咸阳路桥公司 — 咸阳妇幼保健医院 — 朝阳医院 — 陈阳寨 — 咸阳南郊建材市场 — 咸阳公交南站 — 段家堡 — 安谷小区 — 秦都桥南 — 秦都桥北 — 中华小区 — 偏转二区 — 中华十字 — 彩虹厂 — 火电三公司 — 彩虹桥 — 咸阳火车站 (29站)