途径“后垄”的公交线路
去程: 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安汽车站(西) — 祥桥路口 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 — 同安一中 — 梵天寺 — 同安影视城 — 五显镇政府 — 东海学院 — 垵炉 — 五显后埔 — 五显中学 — 军村 — 后垄 — 辽野 — 五头 — 北山村 — 北辰山 — 台农 — 大尖 — 钓鱼台路口 — 竹坝 — 上寮 — 竹坝新村 (30站)
回程: 竹坝新村 — 上寮 — 竹坝 — 钓鱼台路口 — 大尖 — 台农 — 北辰山 — 北山村 — 五头 — 辽野 — 后垄 — 军村 — 五显中学 — 五显后埔 — 垵炉 — 东海学院 — 五显镇政府 — 同安影视城 — 梵天寺 — 同安一中 — 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站(西) — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 (31站)