去程: 工业集中区 — 同安园 — 同明路1站 — 同明路2站 — 集和路口1站 — 橄榄树 — 集和路口3站 — 同安前埔村 — 同宏路1站 — 同宏路2站 — 思明园 — 梧侣文化园 — 梧侣 — 湖里园 — 乌涂商业街 — 乌涂 — 新民镇政府 — 烧灰 — 城南 — 同安汽车站(南) — 陆丰 — 金安大厦 — 钟楼 — 南门 — 溪边 — 同安电视台 — 岳口小区 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘派出所 — 洪塘镇政府 — 白石 — 下墩 — 大乡 — 龙堀西 — 龙堀东 (39站)
回程: 龙堀东 — 龙堀西 — 大乡 — 下墩 — 白石 — 洪塘镇政府 — 洪塘派出所 — 苏厝路口 — 东宅 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 岳口小区 — 同安电视台 — 溪边 — 南门 — 钟楼 — 金安大厦 — 陆丰 — 同安汽车站(南) — 城南 — 烧灰 — 新民镇政府 — 乌涂 — 乌涂商业街 — 湖里园 — 梧侣 — 梧侣文化园 — 思明园 — 同宏路2站 — 同宏路1站 — 同安前埔村 — 集和路口3站 — 橄榄树 — 集和路口1站 — 同明路2站 — 同明路1站 — 同安园 — 工业集中区 (39站)
去程: 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安区政府 — 同安电视台 — 岳口小区 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘派出所 — 洪塘中学 — 埔后路口 — 新霞路口 — 洪塘后埔 — 郭山 — 郭山村 (19站)
回程: 郭山村 — 郭山 — 洪塘后埔 — 新霞路口 — 埔后路口 — 洪塘中学 — 洪塘派出所 — 苏厝路口 — 东宅 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 岳口小区 — 同安电视台 — 同安区政府 — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 (19站)
去程: 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安区政府 — 同安电视台 — 岳口小区 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘派出所 — 洪塘中学 — 埔后路口 — 新霞路口 — 龙潭路口 — 塘边商业街 — 洪塘塘边 (19站)
回程: 洪塘塘边 — 塘边商业街 — 龙潭路口 — 新霞路口 — 埔后路口 — 洪塘中学 — 洪塘派出所 — 苏厝路口 — 东宅 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 岳口小区 — 同安电视台 — 同安区政府 — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 (19站)
去程: 同安枢纽站 — 凤祥 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 — 同安一中 — 东桥 — 第一实小 — 县口路 — 南门 — 溪边 — 同安电视台 — 岳口小区 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 同安区法院 — 同安文体中心 (19站)
去程: 同安枢纽站 — 同安劳动力市场 — 新民镇政府 — 烧灰 — 阳翟路口 — 同安文体中心 (6站)
回程: 同安文体中心 — 同安区法院 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 岳口小区 — 同安电视台 — 溪边 — 南门 — 县口路 — 第一实小 — 东桥 — 同安一中 — 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 凤祥 — 同安枢纽站 (19站)
去程: 同安城东工业区 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 东桥 — 同安一中 — 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站(西) — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 — 泥山 — 西湖村 — 工业集中区 — 四口圳 — 西柯路口 — 轻工食品园 — 潘涂 — 海英 — 蔡店 — 洪塘头 — 禹洲大学城 — 星海湾 — TDK — 霞梧路口 — 凤林[集美法院] — 孙厝路口 — 集美区政府(集美汽车站) — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 仙岳路口 — 吕厝北 — 吕厝 — 莲花三村 — 泰和花园 — 公路征费中心 — 线务局 — 北大生物园 — 禹洲花园 — 西林 — 西林云顶 — 东芳山庄 — 瑞景新村 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景城潘宅 — 华林 — 国贸新城(前埔枢纽站) — 前埔村 — 明发新城 — 会展中心 (59站)
回程: 会展中心 — 明发新城 — 前埔村 — 国贸新城(前埔枢纽站) — 华林 — 瑞景城潘宅 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景新村 — 东芳山庄 — 西林云顶 — 西林 — 禹洲花园 — 北大生物园 — 中孚花园(金盛路) — 忠仑 — 公路征费中心 — 泰和花园 — 莲花三村 — 吕厝 — 吕厝北 — 仙岳路口 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 集美区政府(集美汽车站) — 孙厝路口 — 凤林[集美法院] — 霞梧路口 — 集美喜盈门(同集路) — TDK — 星海湾 — 禹洲大学城 — 洪塘头 — 蔡店 — 海英 — 潘涂 — 轻工食品园 — 西柯路口 — 四口圳 — 工业集中区 — 西湖村 — 泥山 — 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安汽车站(西) — 祥桥路口 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 — 同安一中 — 东桥 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 同安城东工业区 (60站)
去程: 同安影视城 — 梵天寺 — 东桥 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘派出所 — 洪塘中学 — 埔后路口 — 新霞 — 三忠 — 湖厝 — 洪坑 — 庵边路口 — 黎安 — 内垵 — 郑坂路口 — 翔安人民体育场 — 湖头 — 翔安人力资源大厦 — 东坑 — 洪厝 — 高林 — 万达西 — 洪塘 — 软件园西门 — 湖边花园 — 洪何路口 — 前埔中路(前埔路) — 华林 — 瑞景城潘宅 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景新村 — 东芳山庄 — 西林云顶 — 卧龙晓城 — 卧龙西路口 — 龙山桥 — 莲前 — 莲坂外图书城 — 湖东路东 — 新村 — 闽南大厦 — 中山医院 — 非矿 — 滨南长途车站 — 滨南斗西路口 — 角滨路口 — 西堤 — 市交通委 — 鹭江道 — 轮渡 (54站)
回程: 轮渡 — 第一码头(鹭江道) — 市交通委 — 西堤 — 角滨路口 — 滨南斗西路口 — 滨南长途车站 — 非矿 — 中山医院 — 新村 — 湖东路西 — 湖东路东 — 莲坂外图书城 — 莲前 — 龙山桥 — 卧龙西路口 — 卧龙晓城 — 西林云顶 — 东芳山庄 — 瑞景新村 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景城潘宅 — 华林 — 前埔中路(前埔路) — 洪何路口 — 湖边花园 — 软件园西门 — 洪塘 — 万达西 — 高林 — 洪厝 — 东坑 — 翔安人力资源大厦 — 湖头 — 翔安人民体育场 — 郑坂路口 — 内垵 — 黎安 — 庵边路口 — 洪坑 — 仑头 — 湖厝 — 三忠 — 新霞 — 埔后路口 — 洪塘中学 — 苏厝路口 — 东宅 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 东桥 — 梵天寺 — 同安影视城 (54站)
去程: 同安城东工业区 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 东桥 — 同安一中 — 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站(西) — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 — 泥山 — 西湖村 — 工业集中区 — 四口圳 — 西柯路口 — 轻工食品园 — 潘涂 — 海英 — 蔡店 — 洪塘头 — 禹洲大学城 — 天马路口 — 理工学院集美校区 — 工商旅游学校 — 厦门北站 (31站)
回程: 厦门北站 — 工商旅游学校 — 理工学院集美校区 — 天马路口 — 禹洲大学城 — 洪塘头 — 蔡店 — 海英 — 潘涂 — 轻工食品园 — 西柯路口 — 四口圳 — 工业集中区 — 西湖村 — 泥山 — 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安汽车站(西) — 祥桥路口 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 — 同安一中 — 东桥 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 同安城东工业区 (30站)
去程: 大嶝车场(大嶝小镇) — 北门 — 阳塘 — 战地旅游园 — 双沪 — 红壁 — 浔窟 — 嶝崎 — 蔡厝 — 后村 — 海洋学院翔安校区 — 翔安文教园 — 新店 — 宋坂路口 — 翔安区政府路口 — 翔安文化中心 — 祥吴 — 火炬路口 — 西亭 — 下坂 — 路边许 — 第一医院同民分院 — 马巷车站 — 翔安一中 — 桐梓 — 仑头 — 湖厝 — 三忠 — 新霞 — 埔后路口 — 洪塘中学 — 苏厝路口 — 东宅 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 东桥 — 同安一中 — 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站(西) — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 (49站)
回程: 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安汽车站(西) — 祥桥路口 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 — 同安一中 — 东桥 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘派出所 — 洪塘中学 — 埔后路口 — 新霞 — 三忠 — 湖厝 — 桐梓 — 翔安一中 — 马巷车站 — 第一医院同民分院 — 路边许 — 下坂 — 西亭 — 火炬路口 — 祥吴 — 翔安文化中心 — 翔安区政府路口 — 宋坂路口 — 新店 — 翔安文教园 — 海洋学院翔安校区 — 后村 — 蔡厝 — 嶝崎 — 浔窟 — 红壁 — 双沪 — 战地旅游园 — 阳塘 — 北门 — 大嶝车场(大嶝小镇) (48站)
去程: 莲河 — 前坂 — 霞浯 — 珩厝 — 霄垄 — 东园 — 茂林 — 陈坂 — 董水 — 吕塘 — 新店西林 — 陈塘 — 新店 — 宋坂路口 — 翔安区政府路口 — 翔安文化中心 — 祥吴 — 火炬路口 — 西亭 — 下坂 — 路边许 — 第一医院同民分院 — 马巷车站 — 翔安一中 — 桐梓 — 仑头 — 湖厝 — 三忠 — 新霞 — 埔后路口 — 洪塘中学 — 苏厝路口 — 东宅 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 东桥 — 同安一中 — 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站(西) — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 (49站)
回程: 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安汽车站(西) — 祥桥路口 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 — 同安一中 — 东桥 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘派出所 — 洪塘中学 — 埔后路口 — 新霞 — 三忠 — 湖厝 — 桐梓 — 翔安一中 — 马巷车站 — 第一医院同民分院 — 路边许 — 下坂 — 西亭 — 火炬路口 — 祥吴 — 翔安文化中心 — 翔安区政府路口 — 宋坂路口 — 新店 — 陈塘 — 新店西林 — 吕塘 — 董水 — 陈坂 — 茂林 — 东园 — 霄垄 — 珩厝 — 霞浯 — 前坂 — 莲河 (48站)
去程: 翔安公交车站 — 路边许 — 第一医院同民分院 — 马巷车站 — 翔安一中 — 桐梓 — 仑头 — 湖厝 — 三忠 — 新霞 — 埔后路口 — 洪塘中学 — 洪塘派出所 — 苏厝路口 — 东宅 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 岳口小区 — 南门 — 钟楼 — 金安大厦 — 陆丰 — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 (27站)
回程: 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 陆丰 — 金安大厦 — 钟楼 — 南门 — 岳口小区 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘派出所 — 洪塘中学 — 埔后路口 — 新霞 — 三忠 — 湖厝 — 桐梓 — 翔安一中 — 马巷车站 — 第一医院同民分院 — 路边许 — 翔安公交车站 (26站)
去程: 新店车场 — 新店 — 宋坂路口 — 翔安区政府路口 — 翔安文化中心 — 祥吴 — 火炬路口 — 西亭 — 下坂 — 路边许 — 第一医院同民分院 — 马巷车站 — 翔安一中 — 桐梓 — 湖厝 — 三忠 — 新霞 — 埔后路口 — 洪塘中学 — 洪塘派出所 — 苏厝路口 — 东宅 — 城东工业区路口 — 啤酒厂 — 东桥 — 同安一中 — 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站(西) — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 — 西湖村 — 工业集中区 — 四口圳 — 西柯路口 — 潘涂 — 蔡店 — 洪塘头 — 禹洲大学城 — TDK — 霞梧路口 — 孙厝路口 — 集美区政府(集美汽车站) — 园博苑南门 — 化工学校 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林建行 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 杏林消防(杏林西路) (59站)
回程: 杏林消防(杏林西路) — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 杏林建行 — 内茂 — 内林 — 轻工学校 — 化工学校 — 集美区政府(集美汽车站) — 孙厝路口 — 凤林[集美法院] — 霞梧路口 — TDK — 禹洲大学城 — 洪塘头 — 蔡店 — 潘涂 — 西柯路口 — 四口圳 — 工业集中区 — 西湖村 — 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 同安汽车站(西) — 祥桥路口 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 — 同安一中 — 东桥 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘中学 — 埔后路口 — 新霞 — 三忠 — 仑头 — 湖厝 — 桐梓 — 翔安一中 — 桐梓 — 马巷车站 — 第一医院同民分院 — 路边许 — 下坂 — 西亭 — 火炬路口 — 祥吴 — 翔安文化中心 — 翔安区政府路口 — 宋坂路口 — 新店 — 新店车场 (59站)