去程: 凤南大埔 — 土楼 — 砖仔 — 九栈林 — 前山 — 后路 — 上坑 — 宋厝 — 土厝 — 后垵(绿泉) (10站)
回程: 后垵(绿泉) — 土厝 — 宋厝 — 上坑 — 后路 — 前山 — 九栈林 — 砖仔 — 土楼 — 凤南大埔 (10站)
去程: 凤南大埔 — 土楼 — 砖仔 — 九栈林 — 前山 — 后路 — 上坑 — 宋厝 — 土厝 — 后垵(绿泉) (10站)
回程: 后垵(绿泉) — 土厝 — 宋厝 — 上坑 — 后路 — 前山 — 九栈林 — 砖仔 — 土楼 — 凤南大埔 (10站)