去程: 后金 — 后金观光园 — 琴岛学院 — 科埠 — 盛世美域 — 城阳十中 — 盛世景园 — 盛世家园 — 西荆 — 青特工业园 — 玉皇岭北 — 烟青路 — 东田 — 前田 — 大北曲东 — 大北曲 — 春阳花苑 — 小北曲 — 小北曲西 — 城阳区政府 — 正阳路 — 职教中心 — 城阳立交桥 — 正阳中路 — 城子 — 皂户小区 — 双元路 — 物流交易中心 — 宝源路 — 祥源路 — 北程 — 上马生态园 — 向阳 — 长安 — 岙东路 — 地恒春天 — 郭家庄 — 葛家屯 — 丰和路 — 赵家岭北 — 孟家北 — 小涧东 — 小涧西 — 大涧 — 城阳八中 — 西河套 — 尚家沟 — 出口加工区 — 潮海 — 潮海西 — 将军花园 — 罗家营东 — 罗家营 (53站)
回程: 罗家营 — 罗家营东 — 将军花园 — 潮海西 — 潮海 — 出口加工区 — 尚家沟 — 西河套 — 城阳八中 — 大涧 — 小涧西 — 小涧东 — 孟家北 — 赵家岭北 — 丰和路 — 葛家屯 — 郭家庄 — 地恒春天 — 岙东路 — 长安 — 向阳 — 上马生态园 — 北程 — 祥源路 — 宝源路 — 物流交易中心 — 双元路 — 皂户小区 — 城子 — 正阳中路 — 城阳立交桥 — 职教中心 — 正阳路 — 城阳区政府 — 小北曲西 — 小北曲 — 春阳花苑 — 大北曲 — 大北曲东 — 前田 — 东田 — 烟青路 — 玉皇岭北 — 青特工业园 — 西荆 — 盛世家园 — 盛世景园 — 城阳十中 — 盛世美域 — 科埠 — 琴岛学院 — 后金观光园 — 后金 (53站)
去程: 后金 — 后金观光园 — 琴岛学院 — 科埠 — 盛世美域 — 城阳十中 — 盛世景园 — 盛世家园 — 西荆 — 青特工业园 — 玉皇岭北 — 烟青路 — 东田 — 前田 — 大北曲东 — 大北曲 — 春阳花苑 — 小北曲 — 小北曲西 — 城阳区政府 — 正阳路 — 职教中心 — 城阳立交桥 — 正阳中路 — 城子 — 皂户小区 — 双元路 — 物流交易中心 — 宝源路 — 祥源路 — 北程 — 上马生态园 — 向阳 — 长安 — 岙东路 — 城阳三中 — 马戈庄 — 上马 — 汇海路 — 广博路 — 火炬路西站 — 新业路 — 肖家 — 宁家 — 殷家 — 高家 — 邵哥庄 — 红岛 — 晓阳 — 西大洋 — 西大洋东 — 东大洋 (52站)
回程: 东大洋 — 西大洋东 — 西大洋 — 晓阳 — 红岛 — 邵哥庄 — 高家 — 殷家 — 宁家 — 肖家 — 新业路 — 火炬路西站 — 广博路 — 汇海路 — 上马 — 马戈庄 — 城阳三中 — 岙东路 — 长安 — 向阳 — 上马生态园 — 北程 — 祥源路 — 宝源路 — 物流交易中心 — 双元路 — 皂户小区 — 城子 — 正阳中路 — 城阳立交桥 — 职教中心 — 正阳路 — 城阳区政府 — 小北曲西 — 小北曲 — 春阳花苑 — 大北曲 — 大北曲东 — 前田 — 东田 — 烟青路 — 玉皇岭北 — 青特工业园 — 西荆 — 盛世家园 — 盛世景园 — 城阳十中 — 盛世美域 — 科埠 — 琴岛学院 — 后金观光园 — 后金 (52站)
去程: 后金 — 后金观光园 — 琴岛学院 — 科埠 — 盛世美域 — 城阳十中 — 盛世景园 — 盛世家园 — 西荆 — 青特工业园 — 玉皇岭北 — 烟青路 — 东田 — 前田 — 大北曲东 — 大北曲 — 春阳花苑 — 小北曲 — 小北曲西 — 城阳区政府 — 正阳路 — 职教中心 — 城阳立交桥 — 正阳中路 — 城子 — 皂户小区 — 双元路 — 物流交易中心 — 宝源路 — 祥源路 — 北程 — 上马生态园 — 向阳 — 长安 — 岙东路 — 城阳三中 — 马戈庄 — 上马 — 汇海路 — 广博路 — 火炬路西站 — 新业路 — 肖家 — 宁家 — 殷家 — 高家 — 邵哥庄 — 红岛 — 沟角 — 观涛 — 宿流东 — 宿流北 — 宿流 (53站)
回程: 宿流 — 宿流北 — 宿流东 — 观涛 — 沟角 — 红岛 — 邵哥庄 — 高家 — 殷家 — 宁家 — 肖家 — 新业路 — 火炬路西站 — 广博路 — 汇海路 — 上马 — 马戈庄 — 城阳三中 — 岙东路 — 长安 — 向阳 — 上马生态园 — 北程 — 祥源路 — 宝源路 — 物流交易中心 — 双元路 — 皂户小区 — 城子 — 正阳中路 — 城阳立交桥 — 职教中心 — 正阳路 — 城阳区政府 — 小北曲西 — 小北曲 — 春阳花苑 — 大北曲 — 大北曲东 — 前田 — 东田 — 烟青路 — 玉皇岭北 — 青特工业园 — 西荆 — 盛世家园 — 盛世景园 — 城阳十中 — 盛世美域 — 科埠 — 琴岛学院 — 后金观光园 — 后金 (53站)
去程: 前金 — 后庄 — 院后 — 演礼 — 铁骑山 — 百福山庄 — 后金观光园 — 琴岛学院 — 科埠 — 千禧国际村 — 百福路 — 城阳十中 — 盛世景园 — 盛世家园 — 西荆 — 青特工业园 — 玉皇岭北 — 烟青路 — 东田 — 前田 — 大北曲东 — 大北曲 — 春阳花苑 — 汇豪景苑 — 春阳路 — 春城路 — 农业大学 — 城阳实验中学 — 阳光丽苑 — 实验幼儿园 — 城阳装饰城 — 城阳汽车站 — 城阳水果市场 — 城阳批发市场 — 崇阳路 — 文阳路西站 — 中韩小商品城 — 世纪美居 (38站)
回程: 世纪美居 — 中韩小商品城 — 文阳路西站 — 崇阳路 — 城阳批发市场 — 城阳水果市场 — 城阳汽车站 — 城阳装饰城 — 实验幼儿园 — 阳光丽苑 — 城阳实验中学 — 农业大学 — 春城路 — 春阳路 — 汇豪景苑 — 春阳花苑 — 大北曲 — 大北曲东 — 前田 — 东田 — 烟青路 — 玉皇岭北 — 青特工业园 — 西荆 — 盛世家园 — 盛世景园 — 城阳十中 — 百福路 — 千禧国际村 — 科埠 — 琴岛学院 — 后金观光园 — 百福山庄 — 铁骑山 — 演礼 — 院后 — 后庄 — 前金 (38站)
去程: 后金 — 后金观光园 — 琴岛学院 — 科埠 — 盛世美域 — 城阳十中 — 盛世景园 — 城阳王家村 — 城阳王家村北 — 惜福镇 — 公路站 — 松树庄 — 南寨 — 前金 — 后庄 — 院后 — 演礼 — 铁骑后 — 铁骑山 — 棉花西 — 棉花社区 — 棉花小学 — 棉花 (23站)
回程: 棉花 — 棉花小学 — 棉花社区 — 棉花西 — 铁骑山 — 铁骑后 — 演礼 — 院后 — 后庄 — 前金 — 南寨 — 松树庄 — 公路站 — 惜福镇 — 城阳王家村北 — 城阳王家村 — 盛世景园 — 城阳十中 — 盛世美域 — 科埠 — 琴岛学院 — 后金观光园 — 后金 (23站)
去程: 昌乐路 — 雒口路 — 利津路客运站 — 曹县路 — 长途站(沈阳路) — 四方火车站 — 四方 — 四方小学 — 杭州花园 — 北岭 — 北岭山森林公园 — 水清沟 — 阜阳路 — 开平路 — 洛阳路 — 周口路 — 香里 — 重庆南路[郑州路] — 青山路西站 — 曲戈庄 — 新村 — 峰山路 — 维客广场 — 李村公园 — 下王埠 — 下王埠村北 — 上王埠 — 上王埠村北 — 李家庵 — 桃园 — 蔬菜庄园 — 罗圈涧 — 山水嘉园 — 天泰城 — 天泰奥园 — 华胥美邦 — 丹山 — 刘家小水 — 西小水 — 华仙路 — 国际工艺品城 — 赵戈庄东 — 西黄埠 — 中黄埠 — 东黄埠 — 史家泊子 — 夏庄 — 城阳九中 — 白沙河 — 郝家营 — 李家曹村 — 中曹村 — 福林山庄 — 西石沟 — 铁骑山路西站 — 黄家营 — 盛世家园 — 盛世景园 — 城阳十中 — 盛世美域 — 盛世美域西 (61站)
回程: 盛世美域西 — 盛世美域 — 城阳十中 — 盛世景园 — 盛世家园 — 黄家营 — 铁骑山路西站 — 西石沟 — 福林山庄 — 中曹村 — 李家曹村 — 郝家营 — 白沙河 — 城阳九中 — 夏庄 — 史家泊子 — 东黄埠 — 中黄埠 — 西黄埠 — 赵戈庄东 — 国际工艺品城 — 华仙路 — 西小水 — 刘家小水 — 丹山 — 华胥美邦 — 天泰奥园 — 天泰城 — 山水嘉园 — 罗圈涧 — 蔬菜庄园 — 桃园 — 李家庵 — 上王埠村北 — 上王埠 — 下王埠村北 — 下王埠 — 李村公园 — 维客广场 — 李村 — 峰山路 — 新村 — 曲戈庄 — 青山路西站 — 重庆南路[郑州路] — 香里 — 周口路 — 洛阳路 — 开平路 — 阜阳路 — 水清沟 — 北岭山森林公园 — 北岭 — 杭州花园 — 四方小学 — 四方 — 四方火车站 — 长途站(沈阳路) — 曹县路 — 利津路客运站 — 雒口路 — 利津路 — 昌乐路 (63站)