去程: 黄岛轮渡 — 平安客运码头 — 华欧 — 盐滩 — 中泽国货 — 柳沟 — 第二医院 — 卧棚 — 体育场 — 福田雷沃 — 前湾港 — 新街口西 — 兴华集团 — 薛家泊子西 — 辛安东 — 辛安北 — 福瀛装饰城 — 福瀛建材城 — 福瀛汽配城 — 陈家庄[黄岛] — 辛安 — 辛安西 — 南泥 — 赵家河 — 大桥[黄岛] — 黄岛骨伤医院 — 柳花泊 — 柳花泊西 — 大南庄 — 大南庄西 — 韩家台 — 刘家庄 — 独垛子 — 木厂口 — 木厂口南 — 珠山景区 (36站)
回程: 珠山景区 — 木厂口南 — 木厂口 — 独垛子 — 刘家庄 — 韩家台 — 大南庄西 — 大南庄 — 柳花泊西 — 柳花泊 — 黄岛骨伤医院 — 大桥[黄岛] — 赵家河 — 南泥 — 辛安西 — 辛安 — 陈家庄[黄岛] — 福瀛汽配城 — 福瀛建材城 — 福瀛装饰城 — 辛安北 — 辛安东 — 薛家泊子西 — 兴华集团 — 新街口西 — 前湾港 — 福田雷沃 — 体育场 — 卧棚 — 第二医院 — 柳沟 — 中泽国货 — 盐滩 — 华欧 — 平安客运码头 — 黄岛轮渡 (36站)
去程: 新街口 — 新街口西 — 兴华集团 — 薛家泊子西 — 第七中学 — 台头 — 东小庄小区 — 辛安东 — 辛安北 — 福瀛装饰城 — 福瀛建材城 — 福瀛汽配城 — 陈家庄[黄岛] — 于家 — 惠家 — 殷家河 — 冷家沟 — 唐家埠 — 黄泥崖 — 窝洛子 — 宋家茔 — 小夼 — 大夼 (23站)
回程: 大夼 — 小夼 — 宋家茔 — 窝洛子 — 黄泥崖 — 唐家埠 — 冷家沟 — 殷家河 — 惠家 — 于家 — 陈家庄[黄岛] — 福瀛汽配城 — 福瀛建材城 — 福瀛装饰城 — 辛安北 — 辛安东 — 东小庄小区 — 台头 — 第七中学 — 薛家泊子西 — 兴华集团 — 新街口西 — 新街口 (23站)
去程: 黄岛长途站 — 家佳源 — 世纪商城 — 上海浦发银行 — 黄浦江路 — 马濠公园 — 中国人保财险 — 黄岛四中 — 保税港区东门 — 广厦花园 — 青岛滨海学院 — 西于家河 — 齐长城路 — 邦源纤维 — 团结路 — 青岛育仁医院西 — 港头臧 — 兴华集团 — 薛家泊子西 — 辛安东 — 辛安 — 辛安西 — 陈家庄[黄岛] (23站)
回程: 陈家庄[黄岛] — 辛安西 — 辛安 — 辛安东 — 薛家泊子西 — 兴华集团 — 港头臧 — 青岛育仁医院西 — 团结路 — 邦源纤维 — 齐长城路 — 西于家河 — 青岛滨海学院 — 广厦花园 — 保税港区东门 — 黄岛四中 — 中国人保财险 — 马濠公园 — 黄浦江路 — 上海浦发银行 — 世纪商城 — 家佳源 — 黄岛长途站 (23站)