环形车: 板桥坊 — 兴城路 — 兴华苑 — 兴华路 — 北苑风景 — 晓翁村 — 西流庄 — 大村庄 — 环城西路 — 青峰路 — 李村 — 维客广场 — 李村公园 — 东山小区 — 中崂路 — 东北庄 — 维客广场 — 李村 — 青峰路 — 环城西路 — 大村庄 — 西流庄 — 晓翁村 — 北苑风景 — 兴华路 — 兴华苑 — 兴城路 — 板桥坊 (28站)
去程: 南丰路 — 武宁路 — 九江路 — 乐安路 — 开平路 — 阜阳路 — 中心医院 — 海晶化工 — 胜利桥 — 胜利桥北 — 四流中支路 — 太原路 — 太原路东站 — 永平家园 — 国棉六厂 — 北苑风景 — 晓翁村 — 永平路 — 沧口公园 — 三中 — 沧口体育场 — 娄山翠湖小区 — 唐山路 — 重庆中路 — 南岭 — 坊子街 — 枣园 — 四医 — 南渠 — 重庆北路 — 刘家新村 — 湘潭路 — 湾头 — 湾头村东 — 古城顶 — 十梅庵公园 (36站)
回程: 十梅庵公园 — 古城顶 — 湾头村东 — 湾头 — 湘潭路 — 刘家新村 — 重庆北路 — 南渠 — 四医 — 枣园 — 坊子街 — 南岭 — 重庆中路 — 唐山路 — 娄山翠湖小区 — 沧口体育场 — 三中 — 沧口公园 — 永平路 — 晓翁村 — 北苑风景 — 国棉六厂 — 永平家园 — 太原路东站 — 太原路 — 四流中支路 — 胜利桥北 — 胜利桥 — 海晶化工 — 中心医院 — 阜阳路 — 开平路 — 乐安路 — 长沙路 — 武宁路 — 南丰路 (36站)