途径“宝体”的公交线路
去程: 罗湖 — 国贸 — 老街 — 大剧院 — 科学馆 — 华强路 — 岗厦 — 会展中心 — 购物公园 — 香蜜湖 — 车公庙 — 竹子林 — 侨城东 — 华侨城 — 世界之窗 — 白石洲 — 高新园 — 深大 — 桃园 — 大新 — 鲤鱼门 — 前海湾 — 新安 — 宝安中心 — 宝体 — 坪洲 — 西乡 — 固戍 — 后瑞 — 机场东 (30站)
回程: 机场东 — 后瑞 — 固戍 — 西乡 — 坪洲 — 宝体 — 宝安中心 — 新安 — 前海湾 — 鲤鱼门 — 大新 — 桃园 — 深大 — 高新园 — 白石洲 — 世界之窗 — 华侨城 — 侨城东 — 竹子林 — 车公庙 — 香蜜湖 — 购物公园 — 会展中心 — 岗厦 — 华强路 — 科学馆 — 大剧院 — 老街 — 国贸 — 罗湖 (30站)