途径“珓上”的公交线路
去程: 衙甪里首末站 — 苏家上头 — 慈里 — 慈里村东 — 珓上 — 绮里 — 塔头 — 岭东 — 牛仔乡村俱乐部 — 缥缈村委会 — 西蔡里 — 东蔡 — 庙东 — 秉汇 — 东汇上 — 仇巷 — 秉场 — 林屋洞 — 包山寺 — 梅园 — 古樟园 — 群立桥 — 金庭镇政府 — 金庭中心小学 — 金庭换乘枢纽站 (25站)
回程: 金庭换乘枢纽站 — 金庭中心小学 — 金庭镇政府 — 群立桥 — 古樟园 — 梅园 — 包山寺 — 林屋洞 — 秉场 — 仇巷 — 东汇上 — 秉汇 — 庙东 — 东蔡 — 西蔡里 — 缥缈村委会 — 牛仔乡村俱乐部 — 岭东 — 塔头 — 绮里 — 珓上 — 慈里村东 — 慈里 — 苏家上头 — 衙甪里首末站 (25站)