海宁公交 T101
去程: 客运中心 — 百合新城 — 宏达学校 — 残联 — 消防大队 — 教育园区 — 钱江生化 — 周家场 — 范新桥 — 卫星 — 马桥医院 — 马桥街 — 支宁路口 — 潘家场 — 湖塘 — 联民路口 — 棱秀桥 — 美大 — 承花 — 谈桥 — 唐家庄 — 联红 — 龙晓 — 袁花东 — 袁花宾馆 — 袁花 (26站)
回程: 袁花 — 袁花宾馆 — 袁花东 — 龙晓 — 联红 — 唐家庄 — 谈桥 — 承花 — 美大 — 棱秀桥 — 联民路口 — 湖塘 — 潘家场 — 支宁路口 — 马桥街 — 马桥医院 — 卫星 — 范新桥 — 周家场 — 钱江生化 — 教育园区 — 消防大队 — 残联 — 宏达学校 — 百合新城 — 客运中心 (26站)
备注信息:
无