嘉善公交 K213路
去程: 嘉善汽车总站 — 交通局 — 上带里 — 斜家桥 — 泗洲公园 — 善东路 — 东方医院 — 商城 — 南桥 — 里泽 — 里姚路口 — 老里泽 — 姚庄 — 斜路里 — 南西湖 — 福源 — 新景 — 南鹿 — 陆浜 — 横港 — 荡滩 — 俞南 — 俞汇 — 俞西 — 中联 — 界泾港 — 丁栅 (27站)
回程: 丁栅 — 界泾港 — 中联 — 俞西 — 俞汇 — 俞南 — 荡滩 — 横港 — 陆浜 — 南鹿 — 新景 — 福源 — 南西湖 — 斜路里 — 姚庄 — 老里泽 — 里姚路口 — 里泽 — 南桥 — 商城 — 东方医院 — 善东路 — 泗洲公园 — 斜家桥 — 上带里 — 交通局 — 嘉善汽车总站 (27站)
备注信息:
无