珠海公交 81路
去程: 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 南围 — 洪湾 — 山边 — 二间 — 三间 — 新益 — 同益 (15站)
回程: 同益 — 新益 — 三间 — 二间 — 山边 — 洪湾 — 南围 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 (15站)
备注信息:
南屏街口发车时间: 06:30 07:30 08:40 09:50 11:00 12:05 13:05 14:15 15:40 17:05 18:10 19:30 同益发车时间: 06:55 08:05 09:15 10:25 11:30 12:35 13:35 14:55 16:20 17:40 18:55 20:00