苏州公交 698路
去程: 金庭换乘枢纽站 — 金庭中心小学 — 金庭镇政府 — 群立桥 — 古樟园 — 徐家场 — 梅园 — 包山寺 — 林屋洞 — 秉场 — 仇巷 — 太平桥 — 夏家 — 樟坞 — 梧巷 — 石公山首末站 (16站)
回程: 石公山首末站 — 梧巷 — 樟坞 — 夏家 — 太平桥 — 仇巷 — 秉场 — 林屋洞 — 包山寺 — 梅园 — 徐家场 — 古樟园 — 群立桥 — 金庭镇政府 — 金庭中心小学 — 金庭换乘枢纽站 (16站)
备注信息:
●欢迎加入8684苏州群:144850007(问路纠错)119686587(休闲娱乐)
(金庭换乘枢纽站 05:45,06:10,06:35,07:25,07:55,08:35,09:25,10:15,11:05,11:55,12:45,13:35,14:25,15:15,15:55,16:25,16:50,17:15,17:40,18:05,18:30)
(石公山首末站 05:20,05:45,06:10,06:35,07:00,07:25,07:55,08:35,09:25,10:15,11:05,11:55,12:45,13:35,14:25,15:15,15:55,16:25,16:50,17:15,17:40,18:05)