宿州公交 6路
去程: 火车站 — 联络街 — 市委 — 小隅口 — 西门口 — 薛园 — 六中 — 超市医院 — 轻工业学校 — 三八乡 — 百通公司 — 磷肥厂 — 西十里 — 赵家 — 花家 — 新庄 — 沈家 — 十五里 — 二铺粮站 — 乡政府 — 二铺小学 — 二铺街 — 黄家 — 西二铺 (24站)
回程: 西二铺 — 黄家 — 二铺街 — 二铺小学 — 乡政府 — 二铺粮站 — 十五里 — 沈家 — 新庄 — 花家 — 赵家 — 西十里 — 磷肥厂 — 百通公司 — 三八乡 — 轻工业学校 — 超市医院 — 六中 — 薛园 — 西门口 — 小隅口 — 市委 — 联络街 — 火车站 (24站)
备注信息:
无