池州公交 6路
去程: 五0七码头 — 植物油厂 — 和泰星城 — 池州日报社 — 胜利新村 — 百牙塔 — 百荷公园 — 兴济桥 — 电大 — 兴济小区 — 贵中 — 和平路口 — 秋浦花园 — 电信大楼 — 西街口 — 池州宾馆 — 杏花村酒厂 — 邮政局 — 秀山门 — 区人才市场 — 杏花村 — 西门大桥 — 西门停车场 — 杏中新区 — 烈士陵园 — 苗圃 — 长岗 — 西门十里 (28站)
回程: 西门十里 — 长岗 — 苗圃 — 烈士陵园 — 杏中新区 — 西门停车场 — 西门大桥 — 杏花村 — 区人才市场 — 秀山门 — 邮政局 — 杏花村酒厂 — 池州宾馆 — 西街口 — 电信大楼 — 秋浦花园 — 和平路口 — 贵中 — 兴济小区 — 电大 — 兴济桥 — 百荷公园 — 百牙塔 — 胜利新村 — 池州日报社 — 和泰星城 — 植物油厂 — 五0七码头 (28站)
备注信息:
无