大连公交 519路
去程: 博雅中学 — 名贵山庄 — 华西街道 — 华南中学 — 六顺路 — 天河路 — 金南路 — 千山路 — 金三角 — 金家街 — 金家街快轨站 — 第四人民医院 — 椒房街 — 文体街 — 甘井子 — 光明路 — 甘欣街 — 杨西街 — 大化医院 — 石灰石矿 — 惠丰小区 (21站)
回程: 惠丰小区 — 石灰石矿 — 大化医院 — 杨西街 — 甘欣街 — 光明路 — 甘井子 — 文体街 — 椒房街 — 椒北路 — 第四人民医院 — 金家街快轨站 — 金三街 — 金家街 — 金三角 — 千山路 — 天河路 — 六顺路 — 华南中学 — 华西街道 — 名贵山庄 — 博雅中学 (22站)
备注信息:
无