大连公交 501路
去程: 森林动物园南门 — 银沙滩 — 市委党校 — 付家庄 — 三寰大酒店 — 二一四医院 — 仲夏客舍 — 桃源山庄 — 八一路 — 群英巷 — 桃源街 — 青云街 — 石葵路 — 仁平街 — 石葵隧道 — 植物园 — 望海街 — 南山宾馆 — 市委 — 三八广场 — 二七广场 — 贸易大世界 — 新柳街 (23站)
回程: 新柳街 — 贸易大世界 — 二七广场 — 三八广场 — 市委 — 南山宾馆 — 望海街 — 植物园 — 石葵隧道 — 仁平街 — 石葵路 — 青云街 — 桃源街 — 群英巷 — 八一路 — 桃源山庄 — 仲夏客舍 — 二一四医院 — 三寰大酒店 — 付家庄 — 市委党校 — 银沙滩 — 森林动物园南门 (23站)
备注信息:
无