无锡公交 43路
去程: 河埒口(公交停车场) — 四院 — 青山湾 — 青山支路[惠河路] — 锡惠公园 — 吟苑公园 — 龙光路[古华山路] — 惠山 — 惠畅里 — 凤翔南路[惠钱路] — 烈士陵园 — 严家棚 — 石门路[惠钱路] — 惠泉花园 — 钱皋路[惠钱路] — 杨树岸 — 钱桥 — 江南皮件厂 — 玉泉路[钱威路] — 钱威路立交 — 晓星村 — 西漳焊接厂 — 南西漳 (23站)
回程: 南西漳 — 西漳焊接厂 — 晓星村 — 钱威路立交 — 玉泉路[钱威路] — 江南皮件厂 — 钱桥 — 杨树岸 — 钱皋路[惠钱路] — 惠泉花园 — 石门路[惠钱路] — 严家棚 — 烈士陵园 — 凤翔南路[惠钱路] — 惠畅里 — 惠山 — 龙光路[古华山路] — 吟苑公园 — 锡惠公园 — 青山支路[惠河路] — 青山湾 — 四院 — 河埒口(公交停车场) (23站)
备注信息:
无锡公交线路纠错问路QQ群 12411250