保定公交 32路暂时停运[荣校]
去程: 火车站 — 市邮政局 — 保百大楼 — 金桥商城 — 动物园[东门] — 果品批发市场 — 南阁(路口西) — 府河市场 — 古城医院 — 南大园 — 味群 — 八里庄 — 基督教堂 — 高保路口 — 科技学院 — 警校 — 新大通 — 省荣军医院 — 荣校 (19站)
回程: 荣校 — 省荣军医院 — 新大通 — 警校 — 科技学院 — 高保路口 — 基督教堂 — 八里庄 — 味群 — 南大园 — 古城医院 — 府河市场 — 南阁(路口西) — 果品批发市场 — 动物园[东门] — 金桥商城 — 保百大楼 — 市邮政局 — 火车站 (19站)
备注信息:
车型:SC6901HC1J3
单程9.3公里
本线路因莲池南大街施工暂时停运