扬州公交 3路
去程: 黄珏镇 — 官塘 — 小赵庄 — 黄珏岔路口 — 聂庄 — 裔家 — 清合 — 牌坊 — 河大桥 — 房庄 — 宋庄 — 海阁公园 — 方巷镇 — 汤庄[方巷] — 花亭 — 仇庄 — 卜庄 — 鲍家 — 通承公司 — 博世特公司 — 酒甸 — 槐泗镇(茉莉花园) (22站)
回程: 槐泗镇(茉莉花园) — 酒甸 — 博世特公司 — 通承公司 — 鲍家 — 卜庄 — 仇庄 — 花亭 — 汤庄[方巷] — 方巷镇 — 海阁公园 — 宋庄 — 房庄 — 河大桥 — 牌坊 — 清合 — 裔家 — 聂庄 — 黄珏岔路口 — 小赵庄 — 官塘 — 黄珏镇 (22站)
备注信息:
●行车间隔:35-45分钟
●扬州公交线路纠错问路QQ群 66746338