曲靖公交 3路
去程: 珠江源大剧院 — 南城门 — 向阳商场 — 阿诗玛 — 玄坛 — 麒麟花园 — 炮团 — 六十九医院 — 省建四公司 — 白石江 — 山水清城 — 王家街新村 — 丰登 — 丰登小学 — 永丰街 — 轩顺路 — 凤苑路 — 云龙路 — 映月桥 — 小坡联络线 — 东盛路 — 韩家圩 — 西闸村 — 江宝路 — 金家屯 — 沾益四中 — 农场路口 — 商易城 — 九龙湖 — 沾益站 (30站)
回程: 沾益站 — 九龙湖 — 商易城 — 农场路口 — 沾益四中 — 金家屯 — 江宝路 — 西闸村 — 韩家圩 — 东盛路 — 小坡联络线 — 映月桥 — 云龙路 — 凤苑路 — 轩顺路 — 永丰街 — 丰登小学 — 丰登 — 王家街新村 — 山水清城 — 白石江 — 省建四公司 — 六十九医院 — 炮团 — 麒麟花园 — 玄坛 — 阿诗玛 — 向阳商场 — 南城门 — 珠江源大剧院 (30站)
备注信息:
无