线路 站点 更改城市
请输入要查询的线路或站点,如“10路”、“601”、“火车站”。
东阳公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
东阳公交线路: 市区线路
东阳公交 26路A
去程: 安儒 — 南溪 — 啤酒厂 — 西坞 — 横城 — 下杨坞 — 大潮 — 潘坞 — 西路 — 岭下 — 南站 — 水果市场 — 双岘路口 — 西苑里 — 振兴路口 — 南街口(好乐多) — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (21站)
回程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 南街口(好乐多) — 振兴路口 — 西苑里 — 双岘路口 — 水果市场 — 南站 — 岭下 — 西路 — 潘坞 — 大潮 — 下杨坞 — 横城 — 西坞 — 啤酒厂 — 南溪 — 安儒 (21站)
备注信息:无