张家港公交 226路
去程: 第一人民医院 — 今日家园 — 购物公园 — 职教中心 — 万红三村 — 张家港公园 — 大润发 — 金海华 — 中医院 — 人武部 — 沙洲中学 — 南门路 — 国税局 — 港城汽车站 — 澳洋医院 — 东方明珠 — 客运站 — 交通大厦 — 勤星村 — 杨塘公路 — 西参北路 — 安庆路 — 西塘公路 — 凤凰中队 — 双龙村 — 凤凰邮政局 — 西张商城 — 凤凰镇政府 — 嘉泰路 — 牛腾桥 — 石塘村 — 三角场 — 永庆寺 — 凤翔小区 — 凤凰菜场 — 凤凰 — 凤凰农商行 — 飞翔集团(北) — 飞翔集团(南) — 水利站 — 程墩西路 — 丁家园 — 高庄 (43站)
回程: 高庄 — 丁家园 — 程墩西路 — 水利站 — 飞翔集团(南) — 飞翔集团(北) — 凤凰农商行 — 凤凰 — 凤凰菜场 — 凤翔小区 — 永庆寺 — 三角场 — 石塘村 — 牛腾桥 — 嘉泰路 — 凤凰镇政府 — 西张商城 — 凤凰邮政局 — 双龙村 — 凤凰中队 — 西塘公路 — 安庆路 — 西参北路 — 杨塘公路 — 勤星村 — 交通大厦 — 客运站 — 东方明珠 — 澳洋医院 — 港城汽车站 — 国税局 — 南门路 — 沙洲中学 — 人武部 — 中医院 — 金海华 — 大润发 — 张家港公园 — 万红三村 — 职教中心 — 购物公园 — 今日家园 — 第一人民医院 (43站)
备注信息:
无