铜川公交 2路
去程: 川口汽车站 — 宜园桥 — 宜上路口 — 铁路南站 — 公交公司 — 体育场 — 云梦小区 — 公园路 — 玉华小区 — 大同桥 — 道东 — 河滨路 — 金华小区 — 青年路 — 二建小区 — 芳草小区 — 三里洞 — 鑫厦小区 — 南关 — 北关 — 唐华小区 — 铝厂 — 姜女祠 (23站)
回程: 姜女祠 — 铝厂 — 唐华小区 — 北关 — 南关 — 鑫厦小区 — 三里洞 — 芳草小区 — 二建小区 — 青年路 — 金华小区 — 河滨路 — 道东 — 大同桥 — 玉华小区 — 公园路 — 云梦小区 — 体育场 — 公交公司 — 铁路南站 — 宜上路口 — 宜园桥 — 川口汽车站 (23站)
备注信息:
夏季首班6:00 末班20:00
冬季首班6:00 末班19:40