晋江公交 15
去程: 季延中学 — 社店 — 前堡 — 福埔 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途 — 车站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 许塘王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 烧厝 — 苏塘 — 嘉福 — 张林卫生院 — 五龙 — 张林五中 (29站)
回程: 张林五中 — 五龙 — 张林卫生院 — 嘉福 — 苏塘 — 烧厝 — 西园办事处 — 华侨职校 — 许塘王厝 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 车站 — 长途 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 季延中学 (29站)
备注信息:
无