线路 站点 更改城市
请输入要查询的线路或站点,如“10路”、“601”、“火车站”。
海城公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z
海城公交线路: 市区线路
海城公交 15路
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 张家 — 河家村 — 八里 — 里峪 (19站)
回程: 里峪 — 八里 — 河家村 — 张家 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (19站)
备注信息:无