长沙公交 149路
去程: 彭家巷 — 高岭 — 窑岭(捞刀河镇) — 捞刀河 — 老街 — 金霞开发区 — 金霞苑 — 汽车北站 — 开福区政府 — 马厂 — 新码头 — 陈家湖 — 伍家岭北 — 华夏路口 — 新河 — 银盆岭大桥西 — 银盆岭 — 六沟垅 — 桐梓坡 — 湘雅三医院 — 湘雅医学院 — 省肿瘤医院 — 白鸽咀 — 咸嘉新村 — 咸嘉花园 — 商学院 — 雷锋大道口 — 玉兰路 — 汽车西站 (29站)
回程: 汽车西站 — 玉兰路 — 雷锋大道口 — 商学院 — 咸嘉花园 — 咸嘉新村 — 白鸽咀 — 省肿瘤医院 — 湘雅医学院 — 湘雅三医院 — 桐梓坡 — 六沟垅 — 银盆岭 — 银盆岭大桥西 — 新河 — 开福寺 — 开福寺东 — 华夏 — 伍家岭北 — 陈家湖 — 新码头 — 马厂 — 开福区政府 — 汽车北站 — 金霞苑 — 金霞开发区 — 老街 — 捞刀河 — 窑岭(捞刀河镇) — 高岭 — 彭家巷 (31站)
备注信息:
无