南充公交 14路
去程: 白塔路口 — 临溪街口 — 白塔路 — 河东街 — 和平桥 — 鹤鸣花园 — 鹤鸣东路 — 鹤鸣东路口 — 仙鹤街 — 仙鹤街口 — 阳光大道 — 沁园路口 — 松林路 — 东方花园 — 元宝街口 — 阳春路 — 嘉陵江三桥 — 西藏路 — 顺庆区政府 — 育英路 — 北湖路 — 西河中路 — 涪江路口 — 涪江路 — 五星花园 — 大西门 — 万卷楼景区 — 陈寿中学 — 陈寿路 — 友合市场 — 肿瘤医院 — 蚂蝗堰 — 火花路 — 嘉南路口 — 耀目路 — 都尉路口 — 建业路 — 建业路口 — 长城路口 — 嘉兴路 — 麻光庙 — 光彩大市场 (42站)
回程: 光彩大市场 — 麻光庙 — 嘉兴路 — 长城路口 — 建业路口 — 建业路 — 都尉路口 — 耀目路 — 嘉南路口 — 火花路 — 蚂蝗堰 — 肿瘤医院 — 友合市场 — 陈寿路 — 陈寿中学 — 万卷楼景区 — 大西门 — 五星花园 — 涪江路 — 涪江路口 — 西河中路 — 北湖路 — 育英路 — 顺庆区政府 — 西藏路 — 嘉陵江三桥 — 阳春路 — 元宝街口 — 东方花园 — 松林路 — 沁园路口 — 阳光大道 — 仙鹤街口 — 仙鹤街 — 鹤鸣东路口 — 鹤鸣东路 — 鹤鸣花园 — 和平桥 — 河东街 — 白塔路 — 临溪街口 — 白塔路口 (42站)
备注信息:
无