长春公交 130路
去程: 市政府 — 雕塑公园 — 高速客运站 — 卫星广场 — 建民街 — 亚泰大街 — 好景山庄 — 水宜家园 — 卫星桥 — 卫星路 — 泰山路 — 北海路 — 经开五区 — 珠海路 — 威海路 — 东南湖大路 — 昆山路 — 海口路 — 北方市场 — 中日联谊医院 — 东盛大街 — 民丰街 — 福安街 — 经纬路 — 公平路 — 岭东路 — 安乐路 — 乐群街 — 五十三中 — 荣光路 — 热电二厂 — 长青路 — 旧物交易市场 — 四通路 — 江山市场 — 惠工路 — 长吉北线零公里 — 师范学院 (38站)
回程: 师范学院 — 长吉北线零公里 — 惠工路 — 江山市场 — 四通路 — 旧物交易市场 — 长青路 — 热电二厂 — 荣光路 — 五十三中 — 乐群街 — 安乐路 — 岭东路 — 公平路 — 经纬路 — 福安街 — 民丰街 — 东盛大街 — 中日联谊医院 — 北方市场 — 海口路 — 昆山路 — 东南湖大路 — 威海路 — 珠海路 — 经开五区 — 北海路 — 泰山路 — 卫星路 — 卫星桥 — 水宜家园 — 好景山庄 — 亚泰大街 — 建民街 — 卫星广场 — 高速客运站 — 雕塑公园 — 市政府 (38站)
备注信息:
无