抚顺公交 12路
去程: 葛布北沟 — 葛布北街 — 新村商店 — 葛布新村 — 葛布前街 — 雷锋体育场 — 石油医院 — 四十一中 — 亦工街 — 将军街 — 十二中 — 顺城区中心医院 — 柳河街 — 宁远街 — 贵德街 — 新城街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 长春街北 — 裕城路 — 长春街 (27站)
回程: 长春街 — 裕城路 — 长春街北 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新城街 — 贵德街 — 宁远街 — 柳河街 — 顺城区中心医院 — 十二中 — 将军街 — 亦工街 — 四十一中 — 石油医院 — 雷锋体育场 — 葛布前街 — 葛布新村 — 新村商店 — 葛布北街 — 葛布北沟 (27站)
备注信息:
无