临海公交 116路
去程: 钓鱼亭大田医院 — 新街口 — 横街村 — 大田桥村 — 下沙周村 — 下沙马村 — 开石村 — 上汇村 — 邵家渡街道( — 镇卫生院 — 前弯村 — 吕公岙新村 — 吕公岙村 — 许安村 — 石年村 — 钓鱼亭 — 中台村 — 下洋寺 — 岙蒋村 — 峙山村) (20站)
回程: 峙山村) — 岙蒋村 — 下洋寺 — 中台村 — 钓鱼亭 — 石年村 — 许安村 — 吕公岙村 — 吕公岙新村 — 前弯村 — 镇卫生院 — 邵家渡街道( — 上汇村 — 开石村 — 下沙马村 — 下沙周村 — 大田桥村 — 横街村 — 新街口 — 钓鱼亭大田医院 (20站)
备注信息:
无