宁海公交 111路
去程: 白云山庄 — 坑龙王 — 龙海市场 — 岭脚 — 杜鹃新村 — 星海中学 — 华山花园 — 中山东路 — 中山中路 — 潘天寿中学 — 怡惠小区 — 天河温泉宾馆 — 天景园 — 宁波银行 — 兴工一路 — 兴工二路 — 金桥小学 — 上下桥 — 檀树路口 — 模具城 — 檀香路口 — 竹木市场 — 前黄 — 阳光小区 — 上金 (25站)
回程: 上金 — 阳光小区 — 前黄 — 竹木市场 — 檀香路口 — 模具城 — 檀树路口 — 上下桥 — 金桥小学 — 兴工二路 — 兴工一路 — 宁波银行 — 天景园 — 天河温泉宾馆 — 怡惠小区 — 潘天寿中学 — 中山中路 — 中山东路 — 华山花园 — 星海中学 — 杜鹃新村 — 岭脚 — 龙海市场 — 坑龙王 — 白云山庄 (25站)
备注信息:
全程:10.2公里