镇江公交 106路
去程: 宗泽路停车场 — 袁家村 — 东城绿洲翰林院 — 纬七路 — 永隆城市广场 — 公交总公司 — 丁卯桥 — 金田花园 — 宝塔山公园 — 青年广场 — 天桥 — 磨笄山 — 黄鹤山 — 南山 — 黄山 — 江苏科大南校区 — 枣林村 — 车管所 — 坡岗村 — 茶砚山 — 七里甸 — 三茅宫 (22站)
回程: 三茅宫 — 七里甸 — 茶砚山 — 坡岗村 — 车管所 — 枣林村 — 江苏科大南校区 — 黄山 — 南山 — 黄鹤山 — 磨笄山 — 天桥 — 青年广场 — 宝塔山公园 — 金田花园 — 丁卯桥 — 公交总公司 — 永隆城市广场 — 纬七路 — 东城绿洲翰林院 — 袁家村 — 宗泽路停车场 (22站)
备注信息:
无