东莞公交 105路
去程: 南城汽车站 — 莞长立交 — 同沙第二天桥 — 万科高尔夫花园 — 市汽车东站 — 横坑 — 三星工业区 — 下岭贝 — 良益市 — 良平 — 塘唇 — 富竹山 — 蟠龙大道路口 — 东方新城 — 塘边 — 龙泉路口 — 凫西路口 — 凫山 — 东坑路口 — 高英 — 墩皇岭 — 竹山 — 围坑 — 水口 — 金沙墩 — 杨涌 — 沙步 — 金厦路边 — 蚬壳海 — 江海城(黄江车站路口) — 黄江广场 — 板湖 — 田美 — 社贝 — 水果市场 — 百果洞 — 帝雅花园 — 樟木头振通汽车站 — 莞樟立交 — 景城 — 观音山路口 — 荔景山庄 — 樟木头电子城 — 樟洋 — 樟洋南 — 新太阳城 — 塘厦清溪路口 — 林村 — 莲湖村牌坊 — 水电三局 — 塘厦天桥 — 塘厦公安分局 — 龙景花园 — 塘厦人民医院 — 塘厦汽车站 (55站)
回程: 塘厦汽车站 — 塘厦人民医院 — 龙景花园 — 塘厦公安分局 — 塘厦天桥 — 水电三局 — 莲湖村牌坊 — 林村 — 塘厦清溪路口 — 新太阳城 — 樟洋南 — 樟洋 — 樟木头电子城 — 荔景山庄 — 观音山路口 — 景城 — 莞樟立交 — 樟木头振通汽车站 — 帝雅花园 — 百果洞 — 水果市场 — 社贝 — 田美 — 板湖 — 黄江广场 — 江海城(黄江车站路口) — 蚬壳海 — 金厦路边 — 沙步 — 杨涌 — 金沙墩 — 水口 — 围坑 — 竹山 — 墩皇岭 — 高英 — 东坑路口 — 凫山 — 凫西路口 — 龙泉路口 — 塘边 — 东方新城 — 蟠龙大道路口 — 富竹山 — 塘唇 — 良平 — 良益市 — 下岭贝 — 三星工业区 — 横坑 — 市汽车东站 — 万科高尔夫花园 — 同沙第二天桥 — 莞长立交 — 南城汽车站 (55站)
备注信息:
无