溧阳公交 10路
去程: 汽车总站 — 法院 — 人民广场 — 江南春 — 平陵广场 — 实验初中 — 工商银行 — 人民银行 — 丁家园村 — 小吕家村 — 大吕家村 — 花园村 — 葛渚村 — 歌岐村 — 通达公司 — 新村里村 — 大佛堂村 — 神堂口村 — 杨家村 — 塘南村 — 东墟 (21站)
回程: 东墟 — 塘南村 — 杨家村 — 神堂口村 — 大佛堂村 — 新村里村 — 通达公司 — 歌岐村 — 葛渚村 — 花园村 — 大吕家村 — 小吕家村 — 丁家园村 — 人民银行 — 工商银行 — 实验初中 — 平陵广场 — 江南春 — 人民广场 — 法院 — 汽车总站 (21站)
备注信息:
无